İngiliz start-up Nothing, Nothing Phone’un (2) çıkış tarihini ve tasarımını duyurmaya başladı. Yeni nesil şeffaf akıllı telefon, ürün lansmanlarını abartmasıyla tanınan İngiliz start-up’ın yaz yol haritasına bakılırsa, Haziran ayı başlarında piyasaya sürülebilir.

Hiçbir Şey Telefonu (2): Birinci sınıf bir telefon, ancak amiral gemisi değil

Nothing Phone (2), Nothing’in 2 saniyelik klibinde görüldüğü gibi, muhtemelen arkasında güncellenmiş bir Glyph dış görünümüne sahip olacak. Görünür LED şeritlere ve dokulu kaplamaya ek olarak, orijinal Nothing Phone’un (1) sağ üst tarafındaki nokta göstergesinin yerini alabilecek yanıp sönen kırmızı bir LED göstergesi de vardır.

Hiçbir şey telefonu (2) birinci sınıf bir cihaz olarak etiketlemez, daha pahalı olacağını ve daha iyi özelliklere sahip olacağını zaten onaylamış olduğu göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değildir. daha güçlü bir işlemci. Raporlara göre, Nothing Phone (2) geçen yılki Snapdragon 8+ Gen 1’i içerebilir. Ayrıca, muhtemelen Android 13 tabanlı Nothing OS 1.5 ile başlayacaktı.

Hiçbir Şey Telefon (2) teaser

Telefonun (2) yeni glif veya LED aydınlatma arayüzünü duyuran hiçbir şey yok. / © Hiçbir şey

Bir “yaz” lansmanı, Nothing Phone’un (2) önümüzdeki ay piyasaya sürülebileceği anlamına gelir. Ancak, en kötü durumda, Ağustos ayına kadar bir fırlatmanın gerçekleşmeyeceği göz ardı edilemez. Aynı zamanda, Nothing yaklaşan telefonun ABD’de de satışa sunulacağını zaten duyurmadı.

Nothing Phone’un (2) fiyatına dair bir gösterge yok. Telefon (2) için sağlam bir takipçi toplama konusunda hiçbir şey ciddi değilse, cihazın fiyatı 899 dolara satılan OnePlus 11’in (inceleme) çok altında olmalıdır. Daha da iyisi, 649 €’dan başlayan Google Pixel 7’nin fiyatının altında. Ne de olsa, “yalnızca” Nothing Phone 1’in başlangıç ​​fiyatı 469 Euro’dur. Ancak kurulu bir amiral gemisi işlemci yok – eski nesil bile.

Bu arada, Nothing Phone’un (2) değerli bir satın alma işlemi olması için ne kadara satılması gerektiğini düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.genel-27