Taika Waititi, Kazuo Ishiguro'nun Klara ve Güneş İçin Robotlara Geri Dönüyor başlıklı makale için görsel

Fotoğraf: Amy Susman (Getty Resimleri)

Taika Waititi her ikisinde de zaman geçirdi Yıldız Savaşları Ve hayret galaksiler ve yapılacaklar listesine başka bir bilim kurgu projesini ekliyor: Büyük ekran uyarlaması Kazuo Ishiguro‘S Klara ve Güneş.

Son teslim tarihi rapor eder Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Helmer (ve yardımcı yıldız) muhtemelen bir sonraki yönetmenlik gezisinin ödüllü bilim kurgu kitabına dayanan projesini yapacak. Franchise olmayan başka bir yürek burkan oyunu bekleyen Waititi hayranları için JoJo Tavşanıbu film—en son çalışmalarından birine dayanmaktadır Gitmeme asla izin vermedin Ve Günden Kalanlar yazar – yönetmenin tuhaf ama son derece duygusal kaptan köşküne mükemmel bir şekilde uyuyor gibi görünüyor.

Ishiguro’nun kitabının merkezinde bir robot kız bir insan ailesiyle benzersiz bir bağ oluşturan. kitap olarak özetlenmiştir “Dükkandaki konumundan, göz atmak için gelenlerin ve sokaktan geçenlerin davranışlarını dikkatle izleyen, üstün gözlem becerilerine sahip Yapay Dost Klara’nın hikayesi. Bir müşterinin yakında onu seçeceği konusunda umutlu. Klara ve Güneş unutulmaz bir anlatıcının gözünden değişen dünyamıza bir bakış sunan ve temel soruyu araştıran heyecan verici bir kitap: sevmek ne demektir?

Senaryo Dahvi Waller tarafından yazılacak; Bir sonraki yayını futbol temalı komedi-drama olan Waititi Sonraki Gol Kazanır, Kasım ayında çıkacak – Heyday Films için David Heyman ve Garrett Basch ile birlikte yapımcılık için görüşmeler yapılıyor. Yazar Ishiguro yönetici yapımcı olacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7