Burada uzun süredir devam eden bir inanç Sınır telif hakkı yasasının internetteki tek gerçek yasa olduğunu, çünkü çoğu platformdaki çoğu insanın kabul edeceği tek söz düzenlemesi olduğunu. (En azından Amerika Birleşik Devletleri’nde.)

Başka birinin telif hakkını bariz bir şekilde ihlal eden bir şey yayınlayın ve çoğu platform, talep üzerine makul bir süre içinde harekete geçmeleri halinde Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası kapsamında sorumluluktan korundukları için, hemen bunu kaldırmak için harekete geçecektir. Ve DMCA’nın platformlardaki kullanıcı davranışını etkileme şekli gerçekten iyi bilinir: on yılı aşkın bir süredir “telif hakkı amaçlanmamıştır” hakkında yazıyoruz. Nasıl çalıştığını bilen çok ama çok sayıda insan var.

Her neyse, Elon Musk onlardan biri değil ve aynı zamanda Twitter’da yayınlayabileceğiniz videoların uzunluğunu artırırken aynı zamanda Twitter’ın güven ve güvenlik ve uyum ekiplerinin büyük çoğunluğunu kovdu, yani artık The Super Mario Bros. Yavaş yavaş çürüyen platformunda film. Filmin bir kopyası 28 Nisan’dan beri piyasada ve yayınlandıktan sonra 9,3 milyon izlendi.

Bu görüntülemelerin çoğu, kendisi 8,5 milyon kez izlenen bu Tweet’ten geldi.

Ayrıca bulabilirsiniz Avatar: Suyun Yolu Twitter’da bu şekilde. Hey, neden Twitter’daki önceki yönetimin daha önce 60 dakikalık yüklemeleri etkinleştirmediğini düşünüyorsun?genel-2