Apple TV+'ın Silo'su için ana oyuncu kadrosunun yer aldığı tanıtım posteri.

resim: Apple TV+

Popüler kitapların uyarlamaları bugünlerde çok revaçta ve Apple TV+’ın bu alana en yeni girişi yakında çıkacak olan dizi. Silo. Hala şov gözden kaçıyor gibi geliyor, ancak Apple TV son zamanlarda daha fazla göstermeye başladı. distopik şov Mayıs ayındaki çıkışından önce ve buna, ilgilenen izleyicileri çekmek için yeni bir klip yayınlamak da dahildir.

Silo 1. Bölüm Klip: Bu anahtar olabilir

Silo 1. Bölüm Klip: Bu anahtar olabilir

Dayandıkları kitaplar gibi, Silo gösteri, gezegendeki son 10.000 insanın topluluk oluşturduğu kıyamet sonrası bir zamanda geçiyor. derin itibari siloda yeraltında. Başrolde ise Dune’s Rebecca Fergusson, iş arkadaşlarından birinin öldürülmesiyle ilgili cevaplar arayan ve daha büyük bir komploya rastlayan Juliet rolünde. Doğal olarak, bu komplo oldukça yükseliyor; Yukarıdaki klipte, Rashida Jones’tan Allison bazı sırları gömmek istiyor ve kocası Holston (David Oyelowo) kasabanın şerifi.

Silo Hugh Howey’in 2011’de kendi yazıp kendi yayınladığı bilimkurgu romanları serisine dayanıyor. Yün. Oradan Howey, serinin son kitabıyla yılda üç veya iki kitap olmak üzere seride birden fazla kitap yayınladı. Toz, Aralık 2013’te piyasaya sürülecek. öyleydi serinin son kitabı; 2021’de, Howey yeni bir karakter grubuna odaklanan başka bir kitap üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı. Şov hakkındaki düşüncelerini okuyabilirsiniz. ilk iki bölüm prömiyerden bazı resimlerle birlikte web sitesinde.

Ayrıca Common, Iain Glen ve Tim Robbins’in de rol aldığı, Silo 10 bölümlük yayınına 5 Mayıs’ta Apple TV+’ta başlayacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7