Piksel telefonlar bunlardan bazılarıdır. şu anda piyasadaki en iyi Android telefonlar ve Mayıs ayında yapılacak olan Google I/O etkinliğiyle birlikte — bahsetmiyorum bile Piksel Katlama ve Pixel 7a — giderek daha fazla insan muhtemelen onları kontrol etmek isteyecektir.

Ancak akıllı telefonların ne kadar özelleştirilebilir olduğu göz önüne alındığında, Google’ın telefonları için daha fazla aksesuar yapacağı düşünülebilir, değil mi? Ama ara sıra resmi olanın ötesinde Piksel vakaları, böyle bir şans yok. Aynısı Pixel Buds ve Pixel Watch için de geçerli.

Ve burası nerede Wasserstein içeri gelir! Bu, öncelikle akıllı ev aletleriyle uğraşan Hong Kong merkezli bir şirkettir. Pixel telefonunuz için Pixel’e özel ikisi bir arada şarj cihazını piyasaya sürdüklerinde ve Piksel Tomurcukları!

Tamam, “Made for Google” markasına rağmen, bu yuva pratikte şu amaçlar için kullanılabilir: herhangi USB-C ile çalışan diğer telefon ve tomurcuklar — örneğin Galaksi S23 Artı. Mekanizmanın kendisi herhangi bir şey içermese de uzman teknoloji, USB-C bağlantı noktalarını ayarlamak için bazı düğmeleri var, böylece telefonunuzu kutusundayken şarj edebilirsiniz. Düzenli!

Yukarıdaki bilgiler göz önüne alındığında, muhtemelen en büyük serseri anladınız: bunda kablosuz şarj yok! Ama hey, başka bir açıdan da bakabilirsiniz: eğer Apple, USB-C donanımlı iPhone’larla ilerliyor, bunu iPhone’larda da kullanabilirsiniz. bu sadece değil mi kabarma?

Ancak başka bir gizli özelliği daha var: üçüncü bir USB-C’ye sahip, yani fiilen üçlü bir USB hub’ı. Öyleyse, üçüncüsü için beyinsiz bir kullanım durumu nedir? Peki, şarj etme Tam bir paket için Pixel Watch – veya başka herhangi bir akıllı saat – aracılığıyla! Tatlı!

olmasına rağmen, Google I/O etkinliğine daha çok zaman var, bu bağlantı istasyonu şu anda satışta şirketin resmi çevrimiçi mağazası. Hemen almaya karar verirseniz, normal 56,99 $ yerine indirimli 44,99 $’a sahip olabilirsiniz. Bu arada, “Made for Google” markası hakkında çok fazla endişelenmemeye çalışın.telefon-1