Star Wars'  Damon Lindelof'tan Ayrılmak Ortak Bir Karar Değildi

resim: Eşsiz Nicole / Stringer (Getty Resimleri)

Damon Lindelof hakkında biraz daha bilgi verdi onun son kalkış galaksi çok çok uzak Esquire ile yeni bir röportajda. Lindelof bir komut dosyasına döndü Yıldız Savaşları bu senenin başlarında Ve projeden (ortak yazar Justin Britt-Gibson ile birlikte) neredeyse aynı anda ayrıldı. “Katıldım Yıldız Savaşları Evren ve gitmesi istendi” dedi.

Ancak Lindelof kin besleyen biri değildir. Esquire’a eğer Yıldız Savaşları tekrar kapıya geldiya da kendini tekrar oraya koymak zorunda kalsa bilebunu yapardı: “Kulübün dışında tekrar sıraya girip tekrar girmeyi deneyecek miyim? Kesinlikle.” Lindelof’un yanıtı, röportaj boyunca devam ederken samimi. “İlk başta başaramazsan, tekrar dene ve tekrar dene ya da Yoda’nın dediği gibi ‘tekrar dene’.”

Hollywood Muhabiri ben yazdımEkim ayında Lindelof’un üzerinde çalıştığı senaryoda daha eski bir karakter yer alıyordu. Tekrary iki Jedi şövalyesini eğiten. THR’nin kaynakları, franchise’da “bağımsız” olması amaçlandığını söyledi. son zamanlarda Yıldız Savaşları Kutlama, BT Daisy Ridley karakterinin olacağı doğrulandı. ve Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme arayışıSkywalker’ın Yükselişi itecek yaklaşan Yıldız Savaşları tarafından yönetilen özellik Bayan MarvelSharmeen Obaid-Chinoy. Komut dosyası oluşturma görevleri şimdi gerçekleştiriliyor ile Peaky BlindersSteven Wright.

Lindelof şu anda kritik başarının tadını çıkarıyor. orijinal bilim kurgu projesi Bayan Davis. Yeni bölümler Peacock’ta Perşembe günleri yayınlanıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7