LG’nin Gram dizüstü bilgisayar serisi her zaman hafif ve ince olacak şekilde tasarlanmıştır ve şimdi şirket piyasaya sürdü. yeni bir “SuperSlim” modeli bu, taşınabilirlik bölümünde Apple’ın MacBook Air’i gibi güçlü bir rakip (aracılığıyla etkileşim).

LG, yeni dizüstü bilgisayarını resmi olarak Gram SuperSlim (eski adıyla Ultraslim) olarak adlandırıyor. basın bülteni “şimdiye kadarki en ince LG Gram” olarak. M2 MacBook Air’den daha ince olan yalnızca 0,43 inç kalınlığındadır ve Apple’ın 13,6 inç IPS’sine kıyasla 15,6 inç OLED ekrana sahiptir. Ayrıca LG’ler sadece 2,2 pound ile daha hafif, MacBook Air ise 2,7 pound ile karşılaştırıldığında.

Oldukça ince, değil mi?
Resim: LG

LG’nin Gram Superslim’i şu anda mevcut ve 1.699,99 dolardan başlıyor 13. nesil Intel Evo Core i7-1360P işlemci, 16 GB LPDDR5 RAM ve 512 GB SSD ile. Ayrıca üç adet USB-C bağlantı noktası (ikisi Thunderbolt 4 destekli ve bir adet yalnızca USB 4) ve bir kulaklık jakı içerir.

Daha iyi anlaşma 1.999,99 ABD Doları’na geliyor: 32 GB RAM ve 2 TB SSD depolamaya özel bir artışla. LG ayrıca harici USB-C 16-inç’ini de atacak +Taşınabilir monitör görüntüle 14 Mayıs’a kadar yeni SuperSlim satın alırsanız.

SuperSlim OLED ekrana sahipken, şu anda mevcut olan modellerin yalnızca 1080p çözünürlüğe sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Apple’ın daha küçük ekranlı MacBook Air’i daha yüksek 2560 x 1664 çözünürlüklü ekrana sahip ve OLED olmasa bile harika görünüyor. Şahsen, LG’nin SuperSlim için belirlediği fiyata, söylentiye konu olan başka bir 15 inçlik ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar seçeneği hakkında daha fazla şey duymak isterim.

LG, SuperSlim’i ilk olarak Ocak ayında CES’te, şirketin normal 14, 15, 16 ve 17 inç seçenekleri ve SuperSlim gibi renkli LG Gram Style dizüstü bilgisayarları da dahil olmak üzere Gram serisinin geri kalanıyla birlikte sergiledi. bir OLED ekran içerir ve 2,2 pound’luk bir başlangıç ​​ağırlığına sahiptir.genel-2