Geleli uzun zaman oldu ama artık Ölü Ada 2 geldi, zombi kıyametinin tadını bazı arkadaşlarla çıkarmaktan daha iyi ne olabilir? Önceki Dead Island oyunları da dahil olmak üzere neredeyse tüm zombi oyunları, bir dereceye kadar işbirlikçi oyun içerir ve bu oyun da farklı değildir. Keşfetmek ve zombi istilasına uğramış bir Los Angeles’ta savaşmak kendi başına çok eğlenceli ama bu deneyim birkaç arkadaşla oynanmak için yalvarıyor. Bazı zombi kafalarını parçalamanıza yardımcı olması için kendi Slayer grubunuzu oluşturmak istiyorsanız, burada nasıl kooperatif oynayacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey var. Ölü Ada 2.

Dead Island 2’de kooperatif nasıl oynanır?

Arkadaşlarınızla hemen bazı ölümsüzleri öldürmek için can atıyor olsanız da, seçenek size açılmadan önce bir süre yalnız oynamanız gerekecek.

Aşama 1: Başlamak Ölü Ada 2 ve kampanyayı başlatın.

Adım 2: “Bel-Air Brawl”a kadar olan açılış görevlerini tamamlayın.

Aşama 3: Bu görevi tamamladığınızda, kooperatifin kilidinin açıldığını açıklayan bir eğitim alacaksınız.

Dead Island 2 ana çiziminde zombiler ona arkadan saldırırken Dani bir sigara yakıyor.

Kooperatif nasıl çalışır?

Bir kooperatif oturumuna birkaç şekilde katılabilirsiniz. İlki, devam etmekte olan bir oturuma ana menü aracılığıyla katılmaktır. Bunu yapmak için, sadece Katılmak ve ya aracılığıyla oynamak için çevrimiçi olarak rastgele bir kişi bulabilirsiniz. Hızlı Katıl seçeneği veya listeden açık bir lobi aracılığıyla bir arkadaş seçin.

Diğer seçenek, bir oyuna kendiniz başlamaktır. İşbirliği bir seçenek olduğunda, oyununuza her devam ettiğinizde, ya tek başınıza oynamayı, herkesin katılabileceği halka açık bir lobide oynamayı, sadece arkadaşların katılabileceği şekilde yapmayı ya da sadece davet etmeyi seçmelisiniz.

Ölü Ada 2ilk görevlerden sonra, tamamen co-op olarak oynanabilir, yani bu zombi ezici oyunun tamamını en fazla iki arkadaştan oluşan bir ekiple oynayabilirsiniz!
genel-19