Bir oyun kulaklığı, PC oyunları oynarken oyun sesini dinlemenin tipik olarak en iyi yolu olsa da – sonuçta, kulaklıklar çevrimiçi çok oyunculu oyun için pratikte bir zorunluluktur – muhtemelen bunu yapmazsınız Her zaman kulaklık takmak istiyorum İyi bir bilgisayar hoparlörü seti de oyun deneyiminizi yükseltebilir; Özellikle oyun oynamak için tasarlanmış, büyüyen bir hoparlör pazarı bile var. 2023’teki en iyi bilgisayar hoparlörlerini bir araya topladık. Liste, oyun hoparlörleri ve normal PC hoparlörlerinin bir karışımını içerir.

PC hoparlörleri son birkaç yılda çok yol kat etti ve yüzlerce dolar harcamadan PC’niz için mükemmel bir ses kurulumu elde edebilirsiniz (yine de en iyisini istiyorsanız bu her zaman bir seçenektir). Aslında, bugünlerde pek çok PC hoparlörü 5.1 veya 7.1 surround sesi destekliyor ve masanızda yalnızca birkaç inç yer kaplıyor. Üreticiler, oyun kulaklıklarında bulunan özellikleri bile ekliyor. Örneğin, SteelSeries Arenası hoparlör sistemleri serisi, kullanıcılara ses deneyimleri üzerinde kişiselleştirilmiş kontrol sağlayan ses yazılım paketi Sonar’ı destekler.

En iyi bilgisayar hoparlörleri listemizde, geleneksel çift masaüstü hoparlörler, büyük subwoofer’lara sahip ses sistemleri ve hatta oyun ses çubukları. senin olsun bütçe 50 tl veya 500 $, bu listede size hitap edecek bir bilgisayar hoparlörü olduğunu düşünüyoruz. Neyse ki, oyun masanızda neredeyse hiç yer kaplamayan harika seçenekler var, ancak uyum sağlamak için kurulumunuzu yeniden düzenlemeniz gerekebilecek bazı mükemmel ses sistemleri var. Seçimlerimizin çoğu PC oyunlarına odaklanıyor, ancak bu hoparlörlerin çoğu oyun dışı ses için harika ve hatta konsol oyunları için de işe yarayacak.

Ayrıca özel dinleme için yeni bir kulaklık arıyorsanız, en iyi PC kulaklıklarından oluşan bir listemiz de var. Daha fazla öneri için en iyi bilgisayar denetleyicileri, oyun klavyeleri ve fareleri, sandalyeler ve masalar için seçimlerimize göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1