Medya firması Zee Entertainment Enterprises Ltd’nin (ZEEL) bir bölümü olan Zee Music Company, Cuma günü YouTube ve Facebook’un ana şirketi Meta ile lisans anlaşmasını yenilediğini duyurdu.

Dünyanın en büyük dijital içerik akışı şirketlerinden ikisiyle yapılan anlaşma, Zee Music’in 11.000’den fazla şarkıdan oluşan kataloğundaki müzik içeriğine erişmelerini sağlayacak.

Anlaşmanın bir parçası olarak kullanıcılar, YouTube’un yanı sıra Facebook ve Instagram gibi Meta platformlarda birden fazla sosyal deneyim oluşturmak için Zee Music Company’nin tüm kataloğunu kullanmaya devam edebilecek. “Dünyanın dört bir yanından Hint müziğini dinleyen kitle sayısı arttıkça, Hindistan’daki en yeni müzik kitaplıklarının dahil edilmesi, kullanıcıların ve YouTube Shorts içerik oluşturucularının en son müzik trendleri ve stillerinden haberdar olmalarını sağlayacak.”

Devasa kullanıcı tabanıyla YouTube, en büyük dijital içerik platformlarından biridir ve devam eden iş birliği, kullanıcıları için müzik deneyimini yükseltmeye ayarlanmıştır. Ek olarak, kısa formatlı video platformlarındaki şarkılar, birden fazla popüler içerik oluşturucu tarafından seçildiğinde genellikle yeni bir yaşam süresi alır, bu da ilginin yenilenmesine ve daha geniş bir popülariteye yol açar.

Zee Music Company’nin müzik koleksiyonu, 130 milyondan fazla abonesiyle YouTube kanallarında şimdiden 290 milyardan fazla görüntülendi.

Zee Music Baş İşletme Sorumlusu Anurag Bedi şunları söyledi: “Her iki platform da bizim için paha biçilmez ortaklar olduklarını kanıtladılar, yeni izleyicilere ulaşmamıza ve hayranlarla yeni ve yenilikçi yollarla bağlantı kurmamıza yardımcı oldular. Yüksek kaliteli müzik içeriği sunmaya devam etmek için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. paylaşılan kullanıcılarımıza”.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8