Sherlock Holmes The Awakened nihayet PC ve konsollarda mevcut ve çeşitli PC konfigürasyonlarında çok iyi çalışıyor. Korkunç gölgelendirici derleme kekemesinden muzdarip, ancak diğer Unreal Engine başlıkları kadar kötü değil. İşin performans tarafı harika olsa da, başlık ultra geniş destek gibi bazı temel PC özelliklerinden yoksundur. Her zaman olduğu gibi, mod geliştiriciler kurtarmaya geldi ve işte PC’deki tüm Sherlock Holmes the Awakened Ultrawide sorunlarını nasıl çözebileceğiniz.

Sherlock Holmes the Awakened Ultrawide Sorunlarını Düzeltme

Oyun, varsayılan olarak ultra geniş destekle gelmiyor ve oyun sırasında ve ara sahnelerde siyah çubuklar göreceksiniz. Etkileyiciliği bozuyor ve 2023’te modern bir PC oyununun uygun desteğe sahip olmasını beklersiniz. Öyle ya da böyle, Gül geniş ekran topluluğundan sorun için zaten bir düzeltme yayınladı.

  • şuraya git GitHub bağlantısını takip etmek
  • Biraz aşağı kaydırın ve yamanın en son zip dosyasını indirin (197 KB) altında Varlıklar tıklayarak. Yazma itibariyle, sürüm 1.0.1
Yamayı İndir
  • Bu, aşağıdaki gibi bir sıkıştırma aracı kullanarak çıkartmanız gereken zip dosyasını indirecektir. Winrar veya 7zip
  • Dosyayı oyunun aşağıdaki konumlardaki dizinine çıkarın
SH3REBinariesWin64

Oyundaki ve çoğu oyun içi ara sahnedeki siyah çubukları kaldırmak için yapmanız gereken tek şey bu. Bazı ara sahnelerin önceden oluşturulmuş olduğunu ve siyah çubuklara sahip olmaya devam edeceğini unutmayın.

İşte yama yazarı tarafından sağlanan yamanın çalışırken bir ekran görüntüsü.

Yama uygulanmış Sherlock Holmes The Awakened Ultawide Ekran Görüntüsü
Sherlock Holmes Uyanmış Ultawide Ekran Görüntüsü

Düzeltme için tüm krediler Gülve onları şu adreste desteklemeyi düşünebilirsiniz: Patreon veya SatınMeACoffee. Bu yamayı şu adreste test ettiler: 2560×1080 Ve 5120×1440.

Like a Dragon: Ishin, Hogwarts Legacy ve Hi-Fi Rush gibi son sürümler için diğer ultra geniş kılavuzlarımıza göz atın.

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu ve PC’nizdeki Sherlock Holmes The Awakened Ultrawide sorunlarını çözebildiğinizi umuyoruz. Aşağıdaki yorumlarda herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.oyun-5