Garip Al Yankoviç cennetten Çavuş'a gülümsüyor.  Floyd Biber.

Ekran görüntüsü: disney

Muppets hayranları arasında bile, Dr. Teeth ve Elektrikli Kargaşa kazanılmış bir tat olabilir. Kukla Gösterisi house grubu, orijinal TV dizisinin 1976’da piyasaya sürülmesinden bu yana franchise’ın temel unsurlarından biri oldu, ancak Muppetainment’ın uçsuz bucaksız dünyasında, pek fazla gerçek rock yapmadılar; kesinlikle düzeltilsin Disney+’ın yaklaşan Kuklalar: Kargaşa dizi, bu yeni fragmanın kanıtladığı gibi.

Ayrıca bu yeni karavanda bolca var mı? Kargaşa

Muppets Kargaşası | Resmi Fragman | Disney+

Piyano ve vokalde Dr. Teeth, baş gitarda Janice, basta Floyd, saksafonda Zoot ve tüm davullarda Animal’dan oluşan Electric Mayhem’in ilk albümlerini kaydetmesi gerektiği açık. ama aynı zamanda grup bunun ne zaman olacağını özellikle umursamıyor gibi görünüyor. (Yani, 47 yıl oldu, bir on iki yıl daha ne var?) Çoğunlukla, Muppets’in ticaretteki hissesi olan ünlü konuk yıldızlarla dolu bir kaos gibi görünüyor. Yine de, Garip Al cennette göründüğünde sesli bir şekilde nefesim kesilmiş olabilir.

Ancak fragmandaki müziği dinlerseniz, aslında bir tür harika, bu da Mayhem’e gerçekten ilham veren 1970’lerin sahte funky-folk gruplarından çok uzak. Demek istediğim, bu grubun ilk büyük hitiydi:

Dişler ve Elektrikli Kargaşa – Bunu Hayal Edebiliyor musunuz?

Açıkçası, Electric Mayhem’in 10 bölümlük bir TV dizisini sürdürüp sürdüremeyeceğini bilmiyorum, ama film müziğini isteyebileceğimi keşfettiğimde hoş bir sürpriz oldu. The Muppets Mayhem’in 10 Mayıs’ta gösterime girmesiyle belirlenecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7