Fortnite Güncellemesi 24.20 ile Attack On Titan, ODM Gear, Eren Jaeger görevleri ve Scout Regiment Footlockers ile adayı ele geçirdi. İzci Alayı Sandıkları, ODM Teçhizatı, özel hareket aracı ve silahı içeren özel sandıklar olarak hizmet eder. Fortnite’ta Eren Jaeger’ın kilidini açmak için bu sandıklardan bazılarını bulmanız ve içindeki ODM Teçhizatını kullanmanız gerekecek. İzci Alayı Sandıkları, adaya dağılmış durumda ve onları bulabileceğiniz yer burası.

İzci Alayı Sandıklarını nerede bulabilirim?

Yukarıdaki resimde gösterildiği gibi Twitter’da Fortnite.GG, İzci Alayı Sandıkları yeni güncelleme ile adaya yayıldı. Testlerimiz, bu ortaya çıkma konumlarının maçtan maça tutarlı olduğunu ve neredeyse her yerde bir Scout Alayı Sandığı göründüğünü gösteriyor.

İzci Alayı Sandıkları, üstlerinde askeri bir logo bulunan büyük kahverengi sandıklardır.

İzci Alayı Sandık Konumları tutarlı olsa da içerikler tutarlı değildir. Her sandığın yeni Attack On Titan öğelerinden biri olan ODM Gear’ı içermesi garanti gibi görünüyor. Ancak, Eren Jaeger görevlerini tamamlamak için ihtiyaç duyacağınız başka bir Attack On Titan öğesi olan Thunder Spears, yalnızca Scout Regiment Footlocker’ın bazılarında görünür. Kesin frekans belirsiz olsa da, Thunder Spears’ı ilk kez bulmadan önce beş veya altı Scout Alayı Sandığı açmam gerekti. Sandık bulabileceğiniz yerlerden biri de Anvil Meydanı’nda bulunan Jaeger’s Family Basement’tir.

Yeni neon noktalardan katanalara ve motosikletlere kadar bu sezon yeni olan her şeyi öğrenmek için Fortnite 4. Bölüm 2. Sezon merkezimize göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1