Clone Force 99'u içeren Star Wars: The Bad Batch için anahtar çizimler.

resim: Disney/Lucas filmi

Klon Kuvveti 99 henüz bitmedi

Sırasında Yıldız Savaşları 2023 kutlamaları, Lucasfilm’den Jennifer Corbett, Athena Portillo ve Brad Rau, Yıldız Savaşları: Kötü Parti üretimdedir.

Kötü Gruplar oldukça sağlam ikinci sezon çok uzun zaman önce sona ermedi, bu yüzden henüz tam olarak yetişmeyenler için spoiler vermekten kaçınacağız. Ancak şunu söylemekle yetinelim, şovun üçüncü sezonu, Galaktik İmparatorluk Kamino’ya yapılan saldırıdan sağ çıktıklarını öğrendiğine göre, paralı askerlere dönüşen Klon Askerlerin başlarının eskisinden daha da fazla belaya gireceğini görecek. İmparatorluğun tehdidi enselerinde olsa bile, klonlar hala galaksideki yerlerini bulmak ve kendilerine benzer bir hayat kurmak için mücadele ediyor.

konuşan Yıldız Savaşları Kutlama, yönetici yapımcı Jennifer Corbett bunu doğruladı Kötü Parti üçüncü ve son sezon için geri dönecekti. Salonda izleyicilere yapım aşamasında olan sezondan kısa bir fragman gösterildi. İmparator Palpatine’in Kraliyet Muhafızları tarafından kuşatılmış olarak Tantiss Dağı’na varmasıyla açılışta, Palpatine’in Dr. Hemlock’a zekasının İmparatorluğun anahtarı olduğu konusunda iltifat ettiğini duyuyoruz.

Diğer çekimler, Omega’nın gizemli “kız kardeşi” doktoru tarafından üzerinde deneyler yapıldığını ve tutsak bir Crosshair’e onun da ailesi olduğunu söylediğini gösteriyor – yalnızca Crosshair ona açıkça “Ben onlar gibi değilim” diyor.

Fragmanın geri kalanı, Ming-Na Wen’in Fennec Shand’ı, bir gemiden orman dünyasına inen İmparatorluk Komandoları ve iki tanıdık klonun dönüşü dahil olmak üzere kısa bir çekim montajı içeriyor: Rex, elbette ve Klon Savaşları kıdemli Komutanı Wolffe. Fragman, Batch’in dükkanlarını tutan dokunaçlı dev bir canavarla, bir alaycıya veya bir rathtara çok benzeyen Çapulcu ile savaşmasıyla sona erdi ve Wrecker “neden her zaman büyük bir canavar var!?”

Beklemek Kötü Parti son bir kez Disney+’a dönmek içinon—3. sezon şimdi üretimde.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7