Yıldız Savaşları kutlama getiriyor bol haber onunla çok çok uzaklardaki galaksiden, ama aynı zamanda geleceğin fırsatlarını da beraberinde getiriyor. cüzdanını boşalt. Hasbro, Londra kongresindeki panellerinde bunu herkesten daha iyi anladı ve büyük duyurular yaptılar. Yıldız Savaşları Ve Indiana Jones hayranların iştahını kabartmak için.

Hasbro’nun paneli yalnızca çok çok uzaktaki galaksiyi değil, aynı zamanda eve biraz daha yakın olan bir galaksiyi de kapsıyordu, çünkü her ikisi için de gelecek yıl boyunca teslim edilecek ürünler üzerindeki kapağı kaldırdı. Yıldız Savaşları Ve Indiana Jones. aleminde Yıldız Savaşları, Ahsoka şeklinde ilk malını aldı. asiler favori: Etkileşimli bir “gevezelik eden” Chopper, size Ghost ekibinin şımarık droidinin kendi versiyonunu sizinle konuşması için veriyor. Jedi’ın dönüşü40. Yıldönümü, daha fazla retro kart arkası Black Series figürlerinin (çıkarılabilir miğferli şık yeni bir Darth Vader dahil) ve Anakin, Yoda ve Obi’den oluşan üçlü bir koleksiyonun ortaya çıkmasıyla günün büyük ilgi gördü. Filmin sonundaki Wan’s Force ruhları. Daha küçük ölçekli 3,75 inçlik Vintage Koleksiyonunda, hayranlara yeni dörtlü paket figürler sunuldu. Jedi’ın dönüşüJabba’nın yelkenli mavna sekansının yanı sıra Din Djarin’in Naboo N-1 Starfighter’ının bir tampon versiyonu açılıyor. Boba Fett’in Kitabı Ve mandaloryalıçıkarılabilir gemi parçaları ve içinde uçmak için güncellenmiş Din ve Grogu figürleriyle tamamlandı.

Daha büyük ölçekli 6 inçlik Black Series serisi de, dizinin ikinci sezonuna adanmış bütün bir dalga şeklinde yeni açıklamalar aldı. Kötü PartiHunter, Tech, Wrecker, Echo ve Omega için “paralı asker” kıyafetlerine göre güncellenmiş figürlerin yanı sıra yeni bir Imperial Clone Commando içerir. Boba Fett’in Kitabı Ödül Avcısı’nın serideki kısa görünümünden ilham alan yeni ve güncellenmiş bir Cad Bane aksiyon figürüyle de onay aldı.

dünyasında üzerinde Indiana Jones, Indy’nin kendisi şaşırtıcı olmayan bir şekilde gösterinin yıldızıydı. Doctor Jones, Hasbro’nun Indiana’dan yeni versiyonları olan yeni “Adventure Series” 6” serisi için açıklanan rakamların yarısından fazlasını oluşturdu. Akıncılar, Kıyamet Tapınağı (giderek daha fazla gömleksiz kapasitede) ve hatta yeni Kader Kadranı Kısa Tura dayalı film birleştirme rakamları, Kader KadranıHelena Shaw ve AkıncılarMarcus Brody ve Rene Belloq.

Hasbro’nun tüm yeni figürleri için ön siparişler önümüzdeki hafta içinde yayınlanacak. Yıldız Savaşları 11 Nisan’da ortaya çıkıyor (the Kötü Parti rakamlar olacak 4 Mayıs’ta Walmart’tan özel olarak sipariş edilebilir, daha geniş bir sürüm olan Omega hariç), Indiana Jones oyuncaklar 13 Nisan’dan kısa bir süre sonra çıkacak. Her açıklamanın resimlerini görmek için tıklayın!genel-7