Ağ oluşturmanın diğer insanları pohpohlamakla ilgili olduğunu düşünebilirsiniz. Öyle değil. Ağ oluşturma hakkında Sen, geleceğiniz ve işinizi bir sonraki aşamada birbirine bağlamak için ihtiyacınız olan her şey. Bu nedenle, 20 Nisan’da Boston’da TechCrunch Early Stage’in tamamen sizinle, yani erken aşama kurucusuyla ilgili olmasını sağladık.

Bütün gözleri üzerinde hissediyor musun? Bu iyi birşey.

TC Early Stage, diğer etkinliklerde pek bulamayacağınız bir kalibrede odaklanmış, etkili ağ oluşturma sunar. İçerik ve işbirliği fırsatları, sizin gibi kurucuları önyükleme aşamasından tek boynuzlu at statüsüne çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. (Belki birkaç gün içinde değil, ama hey, işletmenizin tanıyacağı en önemli insanlardan bazılarıyla temelleri atacaksınız).

TC Erken Aşamada Sonraki Düzey Ağ Oluşturma Fırsatları

Özel Ortaklarımızla 1:1 Zaman | Sergi katını keşfederken, ortaklarımızla doğrudan tanışın. sadece çalışır Ve Uzakişletmenizin seviyesini yükseltmenize, büyük bir fikri dönüştürmenize veya bir sonraki adımınıza yönlendirmenize yardımcı olmak için sahada bulunan birkaç isim.

Sanayi Atölyeleri | James Currier, NFX gibi sektör uzmanlarıyla doğrudan sohbet etmek için atölyelerimizden yararlanın; Heather Widman, İnşa Girişimleri; David Thacker, Greylock; ve daha fazlası.

Yuvarlak Masa Oturumları | Benzer düşünen diğer girişimcilerle tanışın ve sayısız düşünce lideriyle verimli tartışmalara katılın. Dört gözle bekleyecek bazıları: Latham ve Watkins, Sermaye Ağı, Şekil Teknolojileri. Tüm gündemi kontrol edin.

resepsiyon | Paneller, tartışmalar ve tanışma toplantılarıyla geçen tam bir günün ardından, muhteşem resepsiyonumuzda diğer katılımcılarla öğrendiklerinizi sentezleyin.

Ağ Platformu | Etkinlikte yüz yüze toplantılar düzenlemek için ağ oluşturma platformumuzda 1:1 toplantılar düzenleyin ve iletişim bilgilerini değiştirin.

TechCrunch Erken Aşama, kurucular, yatırımcılar ve diğer katılımcılarla etkileşim kurmanın birçok yolunu içerir. Başlangıç ​​başarısı için gerekli olan konular ve beceriler hakkında daha derin bir çalışma anlayışı ile ayrılacaksınız. Biletinizi bugün ayırtın — üniversite öğrencileri sadece 99 $ ödüyor!

Şirketiniz TechCrunch Early Stage’e sponsorluk yapmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.genel-24