Crunchyroll’un Spring serisi olduğu gibi yığılmış ama her zaman daha fazlası için yer var! Daha önce duyurulan beş şovun prömiyer tarihleriyle birlikte kadrolarına gelecek üç şov daha duyurdular. Yakında Crunchyroll akış ağına gelecek olanlar aşağıdadır:

YENİ EKLENMİŞ

Tiyatro, 20. yüzyılda tüm dünyayı kasıp kavurdu ve genç Kokona Ohtori büyük sahneyi almayı hedefliyor. En çok parıldayan oyunculara Dai Yıldızları denir ve Kokona için yıldızlığa ilk adımı, önde gelen tiyatro grubu Sirius için seçmelere katılmaktır. Eşsiz sahne anlayışını geliştirirken, bu süper tiyatro çağında bir tutku ve istek hikayesi ortaya çıkıyor.

İlk Gösterim Tarihi: 9 Nisan @ 8:30 PDT


Bir gün Dünya gri uzaylılar tarafından saldırıya uğrar. Japon Hava Öz Savunma Kuvvetleri, uzaylı saldırısının getirdiği yıkım karşısında çaresiz kaldığında, kimsenin gerçekten var olduğunu düşünmediği, insan yüzlü bir “efsanevi varlık” tarafından kurtarılırlar. Ulus bu olayla bu varlıkların Dünya’daki insanlarla bir arada yaşadıklarını öğrenir. Onlara “Marjinal Adamlar” adını verirler ve onları gözetim altında tutmaya başlarlar. Birkaç yıl sonra, göç ve açıklanamayan terör eylemleri arttıkça dünya kaos içinde. Marginal Men’in dahil olduğu suçları denetlemek ve onların varlığını olabildiğince tamamen gizlemek için “Marginal Service” adlı yeni bir organizasyon kurulur. Japonya, Shibujuku’da geçen bu film, Dünya’yı koruma görevlerinde gece gündüz Marjinal İnsanlarla yüzleşen seçkin adamların hikayesidir.

Prömiyer Tarihi: 11 Nisan, Saat Açıklanacak


Bu küçük kızlar işi büyütmeye hazır! Hepsi 149 santimetreden kısa olan bu gelecek vadeden pop idolleri grubu, binlerce insan için performans sergilemeyi hayal ediyor. Ancak sıfır deneyimle, yapacak çok işleri var. Kasabada dikkat dağıtıcı derecede sevimli bir prens olduğundan bahsetmiyorum bile! Kendileri kadar kısa olan çaylak yapımcılarının yardımıyla odaklanmaya devam edip zirveye ulaşabilecekler mi?

Prömiyer Tarihi: Nisan (Gün Belirlenecek)


Aşağıdaki şovların prömiyer tarihleri ​​açıklandı:

  • Dr. STONE New World (6 Nisan – 07:30 PDT)
  • The Ancient Magus’ Bride 2. Sezon (6 Nisan – 08:00 PDT)
  • MASHLE: BÜYÜ VE KASLAR (7 Nisan – 09:30 PDT)
  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc (9 Nisan – Zaman Belirlenecek)
  • Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury 2. Sezon (9 Nisan – 02:30 PDT)

Kaynak: Basın Bülteni

oyun-4