Diablo 4’ün oyunsonu sistemleri, oyunculara oyunun hikayesini tamamladıktan sonra deneyebilecekleri çeşitli aktiviteler sağlayacak. Diablo 4’te öne çıkan sistemler arasında, diğer şeylerin yanı sıra, Field of Hatred’da PVP, Fısıltı Ağacı aracılığıyla ödüller ve Paragon Sistemi yer alacak.

İşte konuyla ilgili daha fazla ayrıntıya giren yeni yayınlanan bir geliştirme videosu:

– Kampanyayı bitirdikten sonra, daha yüksek puanlarla kendinize sorun Dünya Seviyesi tamamlamanın zorlukları Bitirme Zindanları. Dünya Seviyesi ne kadar yüksek olursa, karakterinizin elde edebileceği o kadar fazla ganimet ve avantaj olur.
Paragon Sistemi mükemmel karakter yapınızı benzersiz bir şekilde size ait kılmak için ilk Beceri Ağacının ötesinde geliştirmek için daha da fazla fırsat içerir. Oyun tarzınıza göre bir yol ve hangi nimetleri ve glifleri takip etmek istediğinizi seçin.
– Ekle Güç Kodeksi bularak Bakış açıları zindanlarda gizlenmiştir. Bu, dünyada bulunan öğeleri almanıza ve onları daha güçlü efsanevi öğelere dönüştürmenize olanak tanır.
– Sanctuary’de 120’den fazla zindan var ve bunlardan herhangi biri bir zindan olabilir. Kabus Zindanı. Kullanmak Kabus Mühürleri zindanların Kabus versiyonunu etkinleştirmek ve fethetmek için daha zor hedefler ve mücadeleler eklemek için.
– Kampanyayı tamamlayanlar için Sanctuary’de daha da güçlü canavarlar dolaşıyor. Bu canavarları yen Cehennem önbelleklerde büyük ödüller satın almak için kullanılabilecek parçaları toplamak için alanlar.
– Şuraya git: Fısıltı Ağacı toplamak Ölülerin Fısıltıları. Tamamlanan her ödül ile oyuncular, büyük bir ödül önbelleği almak için ağaca geri dönebilir.
– Kendilerini diğer oyunculara karşı test etmek isteyenler, bunu Nefret Alanları. Bu PvP alanında oyuncular, oyuncuya karşı oyuncu çatışmasına girmeyi veya kasabada arındırmak üzere parçaları toplamak için görevleri tamamlamayı seçebilir. Arıtılmış parçalara sahip olanları ödüller bekliyor, ancak PvP arayanlar için Sahalardaki tüm oyuncular risk altında olacak.
– Olarak Canlı Servis oyun, Diablo IV piyasaya sürüldükten çok sonra da güncellenmeye devam edecek.

Diablo 4 için bir geliştirici canlı yayını da duyuruldu ve akış, 20 Nisan’da içerik yaratıcısı Rhykker’ın konuk sunucu olarak yayınlanacağı duyuruldu. Canlı yayın, oyunsonu sistemleri hakkında ek bilgiler de dahil olmak üzere Diablo 4’ü çevreleyen “daha da fazla konuya dalacak”.

Diablo 4, bu 6 Haziran’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de çıkıyor.oyun-6