bu John Wick kopup fırlamak Balerin çıkış tarihini belirler. Eski showrunner Bryan Fuller gerçekten yeni bir sezon istiyor Hannibal. Erkekler kanlı bir dalga geçiyor (iyi?) Homelander zamanı. Artı, bu haftaki ürünlere kısa bir göz atın Uzay Yolu: Picard. Şimdi spoiler!

Star Trek: Picard'ın Showrunner'ı Eski Bir Yan Ürün İçin Umutlarıyla Dalga Geçiyor başlıklı makale için resim

Umut

Son teslim tarihi Taylor Russell’ı bildirir (Kemikler ve Hepsi) Na Hong-jin’in Kore gerilim filminin kadrosuna katıldı, Umut“Uzak bir liman kasabasının eteklerinde gizemli bir keşif yapılır.”


mavi böcek

Buna göre Film Müziği MuhabiriBobby Krlic (namı diğer The Haxan Cloak) skora eklendi Mavi Böcek


Balerin

Yaklaşan John Wick Ana de Armas, Anjelica Huston, Ian McShane’in rol aldığı spinoff, ve Keanu Reeves’in şimdi 7 Haziran 2024’te olması planlanıyor, tiyatro çıkış tarihi.[[Son teslim tarihi]


Joker: Folie a Deux

Lady Gaga merdivenlerden aşağı dans ediyor – aşağı the bir kat merdiven—yeni set fotoğraflarında Joker: Folie a Deux.


Beau korkuyor

Beau, Parker Posey ile yeni bir TV reklamında aşk yaşamayı umuyor. Beau korkuyor.

Beau Korkuyor | Resmi Fragman 2 HD | A24


Uzay Yolu: Miras

Yakın zamanda Galaxy Con’da düzenlenen bir panelde (üzerinden Trek Filmi), Uzay Yolu: Picard showrunner Terry Matalas, Kaptan Liam Shaw’ın sonraki maceralarına odaklanan yeni bir dizi fikrini anlattı.

Bak, 25. yüzyıldaki Star Trek’teki bu dönemi seviyorum. Benim için her zaman Star Trek’te günümüz olarak görüyorum. Hepimizin bıraktığı yer orası. Ve bu sezondan ayrılma şeklimiz, meşalenin son nesilden sonraki nesile geçmesi… Kesinlikle çok isterim [the spin-off] gerçekleşmesi için. Bunu yapabilmeniz için kesinlikle bırakıyoruz.

Evlat, Klingon İmparatorluğu’nu kontrol etmek istemez miydin? ile kontrol etmek istemez miydin Derin Uzay Dokuz ve Doktor [from Voyager] ve Berman ayetiyle devam eden her şey? Gördüğüm yer burası, galaksiyi keşfetmek ve bir nevi dünyaya geri dönmek. Gelecek nesil Hikaye anlatımının kökleri, gördüğümüz bu karakter grubuyla, görmek istediğim bir tür Star Trek versiyonu olarak gördüğüm şeydir. Kimi görmek istediğimi tahmin edebileceğinizi sansam da onlar hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Ve bu arada, sanırım bu, daha önce hiç bu kadar iyi olmadığını düşündüğüm eski karakterlerin çoğunu içeriyor, Jonathan Frakes onlardan biri… Hadi ama çocuklar, o harika!

[Nana Visitor is] çok iyi. Tanrım, bunu görmek istiyorsun. Nana’yı ve ona ve herkese neler olduğunu görmeyi çok istiyorsun. Bu olağanüstü olurdu.


Hannibal

Aynı şekilde, Bryan Fuller da dizinin spekülatif bir dördüncü sezonu için planlarını tartıştı. Hannibal The Nerdist podcast’inin yakın tarihli bir bölümünde (üzerinden komikKitap).

Daha da derinleştiği kadar, onu nasıl hayal ettiğim açısından hiçbir şey değişmedi. Will ve Hannibal’ı uçurumda bıraktığımız yerde ve o anda deneyimledikleri bu güç, hassasiyet ve yakınlık hakkında bir şeyler biliyorsunuz, bu bir fırlatma rampası gibi hissettiriyor. Geri çekilebileceğimizi sanmıyorum, ama yörüngeye devam etmeli ve bu iki adam ile tuhaf aşk hikayeleri, tuhaf kimlik bulanıklıkları arasındaki o samimi keşif düzeyine devam etmeliyiz. Ve bunun takip edebileceğimiz bir anlatıda nasıl tezahür edeceği. Yani bu bir evrimden çok dördüncü sezon için neyin amaçlandığına veya neyin amaçlandığına dair bir tahmin olduğu kadar.

Üçüncü sezonu beğenmediyseniz, muhtemelen dördüncü sezonu da beğenmeyeceksiniz ama gidişatı beğendiyseniz, onunla vakit geçirmenin gidişatını seveceksiniz. Bunu düşündüğümde daha samimi hale geliyor ve bu samimiyeti, Fannibal ailesinin karakterler tarafından onaylanmış hissedeceğini ve aynı zamanda karakterlerle bir hile gibi hissetmeyeceğini düşündüğüm şekillerde ifade etmenin yollarını görüyorum.


Meraklı adam

Destin Daniel Cretton, yapımın resmi olarak başladığını doğruladı. Meraklı adam dizisi Disney+’ta.


Erkekler

İkisi birden ErkeklerResmi Twitter sayfası ve Anthony Starr’ın kişisel Instagram hesabı, Homelander’ın dördüncü sezondan gelecek bir bölümde yer alan kanlı fotoğraflarını paylaştı.


Uzay Yolu: Picard

Spoiler TV Ayrıca bu haftaki “Surrender” bölümünden fotoğraflar da var. Uzay Yolu: Picard. Tıklayın gerisini görmek için

Star Trek: Picard'ın Showrunner'ı Eski Bir Yan Ürün İçin Umutlarıyla Dalga Geçiyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Paramount+

Star Trek: Picard'ın Showrunner'ı Eski Bir Yan Ürün İçin Umutlarıyla Dalga Geçiyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Paramount+

Star Trek: Picard'ın Showrunner'ı Eski Bir Yan Ürün İçin Umutlarıyla Dalga Geçiyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Paramount+

Star Trek: Picard'ın Showrunner'ı Eski Bir Yan Ürün İçin Umutlarıyla Dalga Geçiyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Paramount+


Kuantum Sıçraması

Yeni bir teaser vaat ediyor Kuantum Sıçraması bu sonbaharda NBC’de ikinci sezon için geri dönecek.

Quantum Leap 2. Sezon Fragmanı


Süpermen ve Lois

Kent/Lane ailesi savaş onların en sinsi düşman henüzmeme kanserigelecek haftaki bölümün “Head On” fragmanında Süpermen ve Lois.

Superman & Lois 3×05 Promo “Head On” (HD) Tyler Hoechlin süper kahraman serisi


Gotham Şövalyeleri

Bu sırada Gotham Şövalyeleri, “More Money, More Problems” fragmanında Baykuşlar Mahkemesi’ne karşı mücadelelerini finanse etmek için bir mafya ailesini soyar.

Gotham Knights 1×05 Promosyonu “Daha Fazla Para, Daha Fazla Sorun” (HD)


Muppets Kargaşası

Son olarak, yeni bir teaser, Dr. Teeth ve Electric Mayhem’in kendi şovlarının keyfini çıkaracağını doğruladı Disney+’ta, geliyor Mayıs.

Muppets Kargaşası | Tanıtım | Disney+


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7