Orijinal iPhone, müzayedelerde binlerce dolara satılan bir eser haline geldi. Cihaz, akıllı telefon sektörünün gidişatını değiştirdi ve günümüzde kullandığımız akıllı telefonların bel kemiği haline geldi. Arada sırada, müzayedeye çıkan ve binlerce dolar getiren, mühürlü orijinal bir iPhone ile karşılaşıyoruz. Şu anda, orijinal iPhone için rekor seviye 63.000 dolardır. Şimdi, başka bir mühürlü iPhone müzayedede nadir bir “Şanslı Sen” Apple çıkartmasıyla sergilendi. Çıkartmanın müzayedede fiyatının artmasında rol oynayıp oynamadığını görmek için aşağı kaydırın.

Mühürlü orijinal iPhone, açık artırmada 40.000 Dolardan Fazla Getirdi, ancak hala 63.000 Dolarlık rekor seviyeye yakın değil

Mühürlü orijinal iPhone, tüm aksesuarlarıyla birlikte iç kısımda oldukça standart olsa da, öne çıkmasının nedeni, nadir bulunan kırmızı renkli Apple çıkartmasıdır. Kutu, cihaz ve aksesuarların nasıl düzenlendiğini gösteren bir X-Ray kullanılarak dikkatlice değerlendirilir. Orijinal iPhone müzayedeye çıktığında, nadir bulunan Apple çıkartması nedeniyle daha yüksek bir fiyat alacağını tahmin etmiştik. Görünüşe göre çıkartma çok az rol oynadı.

Zamanla, orijinal iPhone’lara olan talep arttı ve bu da satış fiyatını yükseltti. Son zamanlarda, nispeten daha yüksek bir arz görüyoruz. Bunun anlamı, beklenenden düşük fiyatın arz nedeniyle olabileceğidir. Ancak, devam eden küresel durgunluk ortamında kesin olarak hiçbir şey söylenemez.

Üzerinde “Şanslısınız” yazan orijinal iPhone. Apple çıkartması tam olarak 40.320 dolara satıldı Wright müzayede evi. Cihaz kendi tarzında benzersiz olsa da 63.000 dolarlık rekoru kıramadı. Mühürlü iPhone’un ortalama 50.000 $ getireceği tahmin ediliyordu. Ancak, başlangıç ​​noktasını zar zor keser. Yine de, açılmamış orijinal bir iPhone’un açık artırmada nasıl 40.000 $’a kadar çıkabileceğini görmek şaşırtıcı.

Mühürlü orijinal iPhone açık artırmada satıldı

iPhone tasarım, özellikler ve kamera açısından çok yol kat etti. Merhum Apple CEO’su Steve Jobs, kalemli daha büyük telefonlara karşıydı. Stylus yönü bugüne kadar devam ederken, en yeni iPhone modelleri en büyük ve en ağır akıllı telefonlardan biridir. Dahası, iPhone şu anda en yetenekli ve en hızlı akıllı telefonlardan biridir.

Hepsi bu kadar millet. Konuyla ilgili daha fazla detay geldikçe sizlerle paylaşacağız. Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17