Samsung bugün bir basın açıklamasıyla Galaxy Watch ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. peloton Genişletilmiş bağlantı için cihazlar. Bu ortaklık, Samsung Galaxy Watch4 ve Watch5 serisi sahiplerinin yeni bir uygulama aracılığıyla cihazlarını uyumlu bir Peloton bisiklete bağlamasına olanak tanıyacak.

Yeni “Peloton Watch” uygulaması, Wear OS 3 çalıştıran ve Peloton Bike, Bike+, Tread, Row ve Guide makinelerine bağlanan herhangi bir Galaxy Watch’a indirilebilen bir uygulamadır, böylece kullanıcılar evdeyken kalp atış hızlarını ekranda canlı görebilirler. egzersizler Uygulama bugün, 4 Nisan’da Galaxy Watch5 ve Watch4 akıllı saatlerinde kullanıma sunulacak.

Seçtikleri Peloton makinesinde gerçekleştirmek için bir egzersiz seçtikten ve Galaxy Watch’larında Peloton Watch yazılımını açtıktan sonra, iki cihazı bağlamak için bir bildirim kullanıcıların Galaxy Watch’larında görünmeye başlayacak. Kullanıcılar, egzersizleri sırasında Peloton ekipmanlarının ekranında veya Wear OS platformunda bulunan “bağlan” düğmesine dokunarak kalp atış hızlarını kolayca kontrol edebilecekler.
Ek olarak, kullanıcılar egzersiz hedeflerine yönelik ilerlemelerini gerçek zamanlı olarak izleyebilecek, bu da kendilerini sorumlu tutmalarına ve sağlık hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacaktır. Samsung Electronics America’da Mobile eXperience Business Kıdemli Başkan Yardımcısı Janet Lee, ortaklık duyurusu hakkında şunları söyledi:

Kullanıcılarına akıllı saatlerini, özellikle Peloton makineleri kadar popüler olan ev egzersiz ekipmanlarıyla eşleştirme yeteneği vermek, Samsung ve bağlı ekosistemi için kesin bir kazançtır. Peloton, bu ortaklıktan eşit derecede yararlanıyor çünkü bu hareket, şirketin kendisini üyelerine öncelik veren bir şirket olarak konumlandırma arayışında yardımcı oluyor. Peloton’un Yazılım Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Viresh Rustagi bunu en iyi şekilde şu sözlerle dile getirdi:telefon-1