Yakında beklenen Samsung Galaxy Tab S9 Ultra’da ilk Snapdragon 8 Gen 2’nin iddia edilen hız aşırtma işleminden sonra, Samsung Galaxy Tab S9+’ın ilk render görüntüleri yakın zamanda ortaya çıktı. Sızan görüntülere göre, Samsung’un tablet serisinin amiral gemisi, yeniden tasarlanmış bir ana kamera ve çift ön kamera kurulumuna sahip olabilir.

Samsung Galaxy Tab S9+’daki yenilikler neler?

Steve Hemmerstoffer tarafından orijinal eskizlere dayalı olarak yapılan Samsung Galaxy Tab S9+’ın render görüntüleri, tasarımın Galaxy Tab S8+’a (test) kıyasla biraz değiştiğini gösteriyor. Değişikliklerin çoğu, hala aynı çift kamera modülünü barındıran arka kısımda yer alıyor. Bununla birlikte, bilinmeyen bir çözünürlük numarasına sahip tek kamera, artık Galaxy S23 ve Galaxy A34’ün kamera düzenlemesini taklit eden yükseltilmiş bir halka ile çevrilidir.

LED flaşın ve manyetik S Pen yuvasının konumları aynı kaldı ve hala kameranın altında. Tablete yakından bakıldığında, ikinci kısım biraz daha kalın görünüyor. Mekanik düğmeler ve dört hoparlörün konumu da korunurken, USB Type-C bağlantı noktası altta iki ızgara ile çevrelenmiştir.

Samsung Galaxy Tab S9 Plus arka kapak

Samsung Galaxy Tab S9 Plus’ın görüntüsü, arkadaki halka şeklindeki çift kamera tasarımını gösteriyor. / © OnLeaks/WolfOfTablet

Ön tarafta, yeni sensörün konumu dışında gözle görülür bir değişiklik yok. Temel olarak bileşen, Apple iPad 10’un düzenine benzeyen (test) yatay formatta görüntülü aramalar için kullanılan ikinci bir ön kamera olabilir.

Her yönden Samsung Galaxy Tab SS9+.

Samsung Galaxy Tab S9+, selefinin düğmelerini, hoparlörlerini ve düz kenarlarını koruyor. / © OnLeaks/WolfOfTablet

Galaxy Tab S9+’ın selefiyle aynı 12,4 inç AMOLED panele sahip olması bekleniyor. Ancak, boru hattında başka iyileştirmelerin olup olmadığı belirsizdir, örn. B. Ekranın daha parlak ve daha verimli çıktısı. Galaxy Tab S9 Ultra, daha büyük 14,6 inç AMOLED ekranı da koruyabilir. Daha küçük olan Galaxy Tab S9’un nihayet bu kez LCD’den AMOLED teknolojisine geçip geçmeyeceği bilinmiyor.

Samsung Galaxy Tab S9’un (Ultra) olası özellikleri

Kaynak, Samsung Galaxy Tab S9’un tamamının kaputun altında hız aşırtmalı Snapdragon 8 Gen 2 ile geleceğini iddia ediyor. Aynı zamanda, Samsung’un daha önce yalnızca sağlam Galaxy Tab Active serisi için ayrılmış olan tabletleri için resmi bir IP sertifikası sunacağı da söyleniyor.

Samsung’un Galaxy Tab S9 serisi, 2023 yazında, Samsung’un iki katlanabilir ürünü olan Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in Ağustos ayında piyasaya sürülmesinden hemen önce duyurulabilir. Android 13 yüklü tabletlerin fiyatları ise yazının yayınlandığı dönemde henüz netlik kazanmamıştı.

Samsung Galaxy Tab S9’un premium ürün yelpazesinde hangi özellikleri veya değişiklikleri beklediğinizi sizden öğrenmek isteriz? seninkini bizimle paylaş İle yorumlarda görüş.genel-27