Chloé Zhao, planladığı film listesine bir uzun metrajlı film daha ekliyor. Yönetmen gözünü dikmiş hamnetAmblin Partners, Hera Pictures, Neal Street Productions ve Book of Shadows’un çalışmalarında yer alan.

Film, Maggie O’Farrell’in aynı adlı tarihi romanından uyarlanmıştır. Oğlu Hamnet’in yasını tutan William Shakespeare’in karısı Agnes’i konu alıyor.

Zhao, iki kez Oscar kazanan göçebeyapımcı olarak en iyi yönetmen ve en iyi film Oscar’larını kazanan film. Yapımcı bunu Marvel Studios’la devam ettirdi. Ebedilerve aynı zamanda Binici.

Senaryosunu Zhao yazacak. hamnet O’Farrell ile. Liza Marshall, Pippa Harris ve Sam Mendes yapımcılığını üstlenirken, Nic Gonda Book of Shadows’un yönetici yapımcılığını üstleniyor. Amblin’in yapım başkanı Jeb Brody ve yaratıcı işlerden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Mia Maniscalco stüdyoyu denetleyecek.

Ek olarak hamnetO’Farrell dokuz romanın ve anı kitabının yazarıdır. Ben, Ben, Ben. hamnet Birleşik Krallık’ta 2020 Kadın Kurgu Ödülü’nü kazandı. Ayrıca 2020 Ulusal Kitap Eleştirmenleri Birliği Ödülü’nde Kurgu Ödülü’nü aldı.

hamnet Zhao’nun yönetmeye eklendiği birkaç filmden biridir. Geçenlerde söyledi Hollywood Muhabiri şu anda bir bilimkurgu westerni için senaryo yazıyor. Drakula 2021’in başından beri yapım aşamasında olan film. Ebediler 2 onun için hala bir olasılık. (Sorulduğunda yorum yapmaktan kaçındı. THR.)

Zhao, Pangea ve Ilene Feldman Management ve Lichter, Grossman’ın avukatı Linda Lichter tarafından ortaklaşa yönetilen CAA tarafından temsil edilmektedir. O’Farrell’i Blake Friedmann Literary Agency’de Conrad Williams ve AMHeath’te Victoria Hobbs temsil ediyor.

Son teslim tarihi ilk önce haberi verdi.sinema-2