Doctor Who Recruits Drag Race's Jinkx Monsoon başlıklı makale için resim

resim: BBC

TARDIS harekete geçti başka bir yeni yıldız için Doktor Kimgelecek sezon: gösterinin yaklaşan 14. sezonunda BBC’nin “yeni ve önemli bir rol” olarak tanımladığı rolde yer alacak olan drag yıldızı Jinkx Monsoon.

Muson – aynı zamanda Steven Evrenve son zamanlarda Broadway’de Chicago‘den Mama Morton, her ikisinin de performans sergilediği ve kazanan sezonlarının yanı sıra Ru Paul’ün Drag Yarışı Ve Kısa mesafeli araba yarışı All-Stars– 2024 sezonunda Ncuti Gatwa’nın 15. Doktoru ile birlikte görünecek. Doktor Kim.

Geri dönen şovmen Russell T. Davies, “Kuyruklu yıldızlar ve süpernovalar galaksisinde, işte en büyük yıldız geliyor” dedi. Bir basın açıklaması. “Jinkx Monsoon, TARDIS ile çarpışma rotasında ve Doktor Kim bir daha asla eskisi gibi olmayacak!”

“Katılmaktan onur duydum, heyecanlandım ve son derece heyecanlıyım. Doktor KimMuson ekledi. “Russell T. Davies ileri görüşlü ve parlak bir yazar—Onunla ve ekibiyle yabani otların arasına dalmak için sabırsızlanıyorum! Umarım bagajım için TARDIS’te yer vardır.”

Monsoon’un karakteriyle ilgili “ana” bir rol olmasının ötesinde detaylar gizli tutuluyor. Ama atma hareketi tarih yazan drag sanatçısı drag’in her iki ülkede de sağcı gericiler ve politikacılar tarafından hedef alındığı bir zamanda Doktor Kim‘nin evi Birleşik Krallık’ta ve yurt dışında, dizinin LGBTQIA insanlarını dünyanın her yerine yerleştirme konusunda olumlu bir adım attığını görmek harika. Doktor Kim‘in tüm boyutlarıyla geniş ve davetkar zaman ve mekan görünümü.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7