Walmart Bahar İndirimleri etkinliği az önce canlı yayınlandı ve yeni bir TV için alışveriş yapıyorsanız, kaçırmamanız gereken bir avuç harika fırsat bulduk.

Nisan genellikle TV anlaşmaları için en iyi ay değildir, ancak perakendeciler yeni 2023 modellerine yer açmak için stokları boşaltıyor. Ek olarak, Pazartesi günkü NCAA final seti ile March Madness TV satışlarının sonuna geldik. Dolayısıyla Walmart gibi perakendeciler, sanal raflarını boşaltmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

10 yılı aşkın bir süredir perakende satışları takip ediyorum ve şu anda gerçekleşen en iyi TV fırsatlarını bulmak için Walmart Bahar Satışları etkinliğini taradım. Yakın zamanda bir TV alıcısı olarak, herkesin hayallerindeki TV’yi karşılayamayacağını anlıyorum, bu nedenle farklı fiyat noktalarında çeşitli modeller topladım.

Hangi TV’yi alacağınızdan emin değil misiniz? 2023’ün en iyi TV’leri ve bütçeye uygun en iyi TV’leri kılavuzumuza göz atın. Ayrıca, sezonun en iyi fırsatları için Bahar İndirimleri özetimize göz atın.

Walmart’ın bahar indirimindeki en iyi 7 TV fırsatı

Tom’s Guide’dan daha fazlasıgenel-26