Netflix ve Hulu gibi hizmetlerin popülaritesi arttıkça, giderek daha fazla insan kablo kutularından kurtulmaya ve yalnızca akışa geçmeye başlıyor. Bu, tasarruf etmenin harika bir yoludur, ancak spor ve yeni diziler gibi popüler canlı etkinlikler söz konusu olduğunda ihtiyaçları her zaman karşılayamazlar. tavuskuşu izleyicilerin Super Bowl ve en yeni TV dizileri gibi şeyleri yakalamasına olanak tanıyan bir akış hizmetidir. Çeşitli canlı şovlar, erken yayınlanan bölümler, en sevilen tam diziler ve hatta bazı merakla beklenen Peacock orijinalleriyle Peacock, özel yayıncılar için olmazsa olmazlardan.


Yayıncı, canlı içerik sunan Peacock’a ek olarak, dizisine aylık olarak yeni şovlar ekliyor. En iyi yeni TV dizileri değişebilir, ancak Nisan 2023 çok çeşitli realite TV, drama ve komedi dizileri sunuyor. Ayın yeni teklifleri, Peacock orijinal akış içeriği ile ağ televizyonunda yayınlanan Peacock markalı içeriğin bir kombinasyonudur. Peacock, televizyonda yayınlandıktan hemen sonra NBC, Bravo ve Hallmark’tan birçok yeni programa sahiptir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

6 Yeni Kız (2011-2018)

  • 1-7. Sezonlar 17 Nisan’da izlenebilir

Zooey Deschanel, erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrenen ve internete oda arkadaşı ilanı veren yabancıların yanına taşınan genç bir kadın olan Jess’in hikayesinde harika bir komedi kadrosuna liderlik etti. Dizi, arkadaşlardan bir ilişkiyi saklamak, her şeyin ters gittiği tatil yemekleri ve oda arkadaşları arasındaki sürtüşmeler gibi pek çok sitcom mecazına sahiptir. Aynı zamanda “True American”da her zaman gelişen kurallara sahip komik içki içme oyununu da içeriyor. Oyuncular arasındaki kimya neredeyse eşsiz ve Deschannel’den Jess, Jake Johnson, Lamorne Morris, Max Greenfield ve Damon Wayans Jr gibi en yakın arkadaşları olan oda arkadaşları tarafından canlandırılıyor. Kesinlikle Peacock’a eklenen en iyi durum komedilerinden biri.

5 Bayan Davis (2023- )

Betty Gilpin, Bayan Davis'te bir motelden uzaklaşırken

  • İlk 4 bölüm, 20 Nisan’da yayınlanacak ve her hafta yeni bölümler yayınlanacak.

Bayan Davis Peacock’a yapılan en ilginç orijinal eklemelerden biri gibi görünüyor. Yeni TV dizisinde Betty Gilpin (Parıltı) benzersiz bir görevde bir rahibe olarak. Gilpin’den Simone, itibarlı Bayan Davis’i yok etmek için çıktı. Bayan Davis bir insan değil. Bunun yerine, Bayan Davis, Simone’un durdurulması gerektiğine inandığı bir yapay zekadır. Teknolojiye olan inancı yeni bir şekilde ortaya koyan bir bilimkurgu komedisi.

4 İsveç Ölüm Temizliğinin Nazik Sanatı (2023- )

Ayrılmış bir görsel, The Gentle Art of Swedish Death Clean kitabının kapağının yanında Amy Poehler'ı gösteriyor.

  • İlk 8 bölüm 27 Nisan’da izlenebilir.

Kişinin hayatını düzene sokmaya, fazlalıklardan kurtulmanın bir yolunu bulmaya ve gerekli olanı elde tutmaya yönelik artan bir ilgi var. Marie Kondo, insanları yalnızca neşe uyandıran şeyleri saklamaya teşvik etti. İsveç Ölüm Temizliğinin Nazik Sanatı, bununla birlikte, kişinin eşyalarını karıştırmak için biraz farklı bir yaklaşımdır. Aynı adlı kitaptan uyarlanan realite dizisi, Amy Poehler tarafından anlatılıyor ve hayatlarının ilerleyen dönemlerinde eşyalarını küçültmelerine, gerçekten sevdikleri şeyleri korumalarına yardımcı oluyor, ancak hayatlarının sonuna hazırlanıyor. Sevdiklerinizi yaklaşan sona hazırlarken kendi dolabınızı temizlemek İsveç’te yaygın bir uygulamadır.

İLGİLİ: Bu Ay Tavuskuşu Üzerine En İyi Yeni Filmler

3 Bel Air (2022- )

Jabari Banks, Bel-Air 2. sezonda birine gülümsüyor

  • Yeni bölümler her hafta yayınlanıyor

çok iken Bel-Air’in yeni prensi Hayranlar, orijinal Peacock dizisi olan dramatik bir uyarlamanın duyurulması konusunda kararsızdı. Bel Air yayıncılar için en popüler programlardan biri haline geldi. Will Smith’in 1990’lardaki serisindeki karakterleri alıp günümüz için güncelleyerek Banks ailesine yeni bir bakış açısı getiriyor. 2. Sezon, 1. Sezonun sonundaki büyük serpintilerinden hemen sonra aileyi görüyor. Nisan ayında her hafta, dizinin yeni bir bölümü daha geliyor. İyi haber şu ki Bel Air ayrıca 3. Sezon yenilemesi aldı.

2 Cumartesi Gecesi Canlı (1975- )

Aidy Bryant, Kate McKinnon, Cecily Strong ve Kenan Thompson, Saturday Night Live'da

  • Yeni bölümler her hafta yayınlanıyor

İkonik skeç komedi dizisinin 48 sezonunun tamamından bölümler Peacock’ta mevcuttur. Uzun süredir devam eden dizi, Steve Martin, Gilda Radner ve daha yakın zamanda Kenan Thompson’ınkiler gibi klasik ikonik performansları nedeniyle Peacock’ın en iyilerinden biridir. yeni bölümleri var SNL Nisan boyunca ve NBC’de yayınlandıktan sonraki gün Peacock’ta mevcutlar. Nisan ayındaki ev sahipleri arasında Quinta Brunson (Başrahip İlköğretim), önceki SNL oyuncular Molly Shannon ve Ana de Armas (Hayalet). Müzikal konuklar arasında Lil Yachty, Jonas Brothers ve Karol G.

1 Hukuk ve Düzen Franchise (1990- )

Law and Order'da Benson ve Stabler: SVU

  • Yeni bölümler her hafta yayınlanıyor

Peacock aynı zamanda en iyi suç usulü TV serilerinden birine de ev sahipliği yapmaktadır. Bu, Yasa ve Düzen seri. Orijinalden Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi yeniye Organize suç spinoff serisi, hepsi Peacock’ta bulunabilir. Hayranlar için onlarca klasik bölüm bulunurken, Nisan ayı boyunca yeni bölümler de gelecek. NBC’de yeni bölümler yayınlanırken SVU Ve Organize suçertesi gün Peacock’ta izlenebilecekler, böylece hayranlar Benson (Mariska Hargitay) ve Stabler (Christopher Meloni) ile daha fazla zaman geçirebilecekler.sinema-1