Tom Henderson’ın YouTube’daki yakın tarihli bir akışına göre, Sony’nin PS5’ten önce piyasaya sürülecek bir donanım üzerinde çalıştığını ima ediyor, ancak donanımın ne olabileceğine dair ayrıntıları paylaşamadı. PSVR2’ye verilen cansız yanıtın son raporları göz önüne alındığında, hayranlar yalnızca bir sonraki donanımın ne olabileceğini merak edebilir, belki de VIta’ya ikinci bir hayat verir.

Sony’nin Kolunda Bir Ası Var

Tom Henderson, YouTube’daki yakın tarihli bir yayında, Sony’nin PS5 Pro’dan önce piyasaya sürülecek yeni bir donanım üzerinde çalıştığını belirtiyor. Bu donanımla ilgili detaylar Tom tarafından açıklanmazken, gelecekte (muhtemelen) bununla ilgili bir rapor paylaşmasını bekleyebiliriz. Bununla birlikte, bu aynı zamanda gizemli donanımın ne olabileceğini merak eden hayranlara da sahip.

Donanımla ilgili konuşmayı dinlemek için 13:50’ye atlayın

Elde taşınır cihaz pazarını bir kez daha canlandırmaya çalışan Sony’nin suçu yok. Şirket eskiden PSP ve PSVita ile el bilgisayarlarıyla tanınırken, bu el bilgisayarlarının ikisi de daha büyük rakibi Nintendo’ya karşı koyamadı. Bununla birlikte, diğer rakip cihazlarla eşleştirilen Steam Deck’in son zamanlardaki popülaritesi, Sony’nin yeni bir elde taşınır cihaz için pazarda bir açılış gördüğü anlamına gelebilir. Tabii bu bizim spekülasyonumuz.

Donanım hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.oyun-5