Tabletlerin devasa telefonlar olarak görüldüğü günler geride kaldı. Artık ayrı bir ürün kategorisi haline geldiler ve Apple’ın tabletlerinin kendi işletim sistemleri bile var. Yani, bir tablet almayı düşünüyorsanız, Apple’ın altıncı nesil iPad mini satışta.

iPad mini, eğlence amaçlı kullanım ve ara sıra üretkenlik çalışmaları için mükemmel boyuttadır. 8.3 inç Liquid Retina ekrana sahiptir, bu nedenle Apple’ın diğer tabletleri gibi hantal değildir. Bu nedenle, her zaman hareket halindeyseniz veya koltukta otururken uzun süre rahatça tutabileceğiniz bir tablete ihtiyacınız varsa, tercih edilecek tablet budur.

Kompakt boyutuna rağmen iPad mini gerçekten güçlü. iPhone 14 ve 14 Plus’a da yakıt sağlayan aynı çip olan A15 Bionic tarafından desteklenmektedir. Genel web taraması, uygulamaları kullanmak, e-posta okumak, takvimleri güncellemek, not almak ve kitap okumak için mükemmeldir. Bunun da ötesinde, zorlu oyunları bir şampiyon gibi halledebilir.

Ayrıca orta düzeyde üretkenlik görevleri için yeterince hızlıdır. Ayrıca bir fare ve bir klavye de bağlayabilirsiniz.

Arduvaz, hızlı fotoğraflar ve belge taramaları için mükemmel olan 12 MP’lik bir arka kameraya sahiptir. Ön kamera, Apple’ın süslü Center Stage özelliğine sahip 12 MP ultra geniş bir birimdir.

Diğer özellikler arasında Touch ID, çok çeşitli aksesuarlarla uyumluluk için bir USB-C konektörü ve 10 saate kadar pil ömrü yer alır.

Sonuç olarak, aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilen ancak bütçeyi zorlamak istemeyen kompakt ama güçlü bir tablete ihtiyacınız varsa, iPad mini 2021 sizin için mükemmel.

zaten öyleydi 2023’ün en değerli tableti ve şu anda daha da uygun fiyatlı. 64 GB WiFi modeli 499 dolara mal oluyor, ancak Amazon fiyattan 100 doları sildi ve bu da onu tam bir pazarlık haline getirdi.telefon-1