tavus kuşu megaakıl devam filmi TV şovu nihayet bir çıkış tarihi penceresi alır. 2010 yılında prömiyeri, megaakıl Will Ferrell’i uzun süredir düşmanı olan Metro Man’i (Brad Pitt) yendikten sonra savaşmak için yeni bir kahraman yaratan, ancak birini kendisinden daha kötü yaptığını fark eden uzaylı süper kötü adam olarak takip etti. Tina Fey ve Jonah Hill, zamanla internette memlik bir sansasyon haline gelen animasyon komedide de rol aldı.


Şimdi de yeni bir reklam çocuk ekranı dergi (üzerinden Sorun) için çıkış tarihi penceresini gösterir. megaakıl Yaramaz mavi uzaylının kameraya baktığını gösteren resmi afiş, dizinin 2024’te prömiyer yapacağını ortaya koyuyor. Ancak, bu yazı yazılırken kesin bir çıkış tarihi hala bilinmiyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Megamind TV Dizisi Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

megaakıl mavi uzaylının dünyadaki yerini bir kötü adamdan çok bir kahraman olarak anlaması ile mutlu bir notla sona erdi. Bu, Megamind’in yaratılışının hayal edebileceğinden daha tehlikeli hale gelmesinden ve Metro City’yi kurtarmak için nasıl gerçek bir kahraman olunacağını öğrenmek zorunda kalmasından sonra olur. Film, tüm şehrin yardımı için ona teşekkür etmesiyle sona erdi ve Metro Man’in onu kenardan tezahürat etmesiyle onuruna bir müze yeniden inşa edildi.

Ancak, bir süper kahraman olarak rolü, filmde teste tabi tutulacak. megaakıl TV dizisi. Gösterinin, Metro City’nin en yeni koruyucusu olmanın iplerini öğrenirken Megamind’i takip edeceği bildiriliyor. Megamind’in beyin robotları, yolculuğunu dünyayla paylaşırken attığı her adımı kaydedecek. Seri günlük satırının ortaya koyduğu gibi, Megamind olacak “dünyanın ilk süper kahraman etkileyicisi.” Yayınlanmasından bu yana on yıldan fazla zaman geçtiği ve internet kültürünün o zamandan beri büyük ölçüde değiştiği düşünüldüğünde, bir etkileyici olarak Megamind, sosyal medyadaki komik mirası göz önüne alındığında uygun görünüyor.

İlgili: Megamind TV Şovunun Başlık Değişikliği Hikayeyi Daha Heyecanlı Hale Getiriyormegaakıl Peacock tarafından canlandırılan ilk DreamWorks animasyon filmi değil. Onların 2019 komedisi iğrenç adlı yayın platformunda kendi serisini 2022’de piyasaya sürdü. İğrenç ve Görünmez Şehir. Ancak, zaman çizelgesini karşılaştırmak zor megaakılPeacock’a geçmesi sadece birkaç yıl aldı. Kesin bir çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, 2024’ün başlarında bir sürüm olması muhtemel ve bu yıl daha sonra daha fazla güncelleme gelmesi muhtemel.

Kaynak: çocuk ekranı (aracılığıyla Sorun)sinema-1