1 Nisan, aynı zamanda 1 Nisan olarak da bilinir ve bu, bazı şakalar yapmak ve şakalar yapmak anlamına gelir. Oyun stüdyoları da, birçok şirketin sahte 1 Nisan Şakası duyuruları veya gönderileri yapmasıyla bu olaya katılmaya hevesli.

İşte oyun stüdyolarının 1 Nisan’a kadar yaptıklarının küçük bir derlemesi:

Battlefield 2042 – Ishimura Sürümü

Resmi Battlefield Twitter sayfası tarafından yapılan bu sahte duyuru, oyuncuları oyunun kısa süre önce yayınlanan Dead Space versiyonuyla resmi bir işbirliğine gidileceğine inandırdı. Tweet, oyuncuların oyun içinde USG Ishimura’yı keşfedebileceklerini ima etti.

Dead Island 2 – Avcılarla Tanışın: Flambo

Dambuster Studios’un yakında çıkacak zombi öldürme oyunu Dead Island 2, her biri kendine özgü yeteneklere sahip çeşitli Slayer’lardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip. Bu sahte Slayers videosu, oyun içinde bulabileceğiniz havuz şamandıralarından birini öne çıkaran, flamingo şeklindeki havuz şamandırasının, kardeşlik partilerinden ve nüfuz sahibi kişilerden nefret ettiği anlaşılıyor.

League of Legends – 1 Nisan Şakası Güncellemesi

League of Legends, 1 Nisan Şakası Gününü düzenli olarak kutluyor, ancak bu yıl oyuncuların oyun boyunca toplayabileceği bir dizi şapkayla maskaralıkları biraz artırmış gibi görünüyorlar. Bu, Rift boyunca meydana gelen diğer maskaralıkların eşlik ettiği, yerel saatle 1 Nisan’dan 2 Nisan’a kadar oyuncuları terörize edecek şekilde ayarlandı.

Sniper Elite 5 – Gnome Eve Giden Yol

Sniper Elite 5’in Gnome Way Home fragmanı, bir April Fools şakası için oldukça inandırıcı görünüyor ve fragmanın kendisi bunun sahte bir duyuru olduğunu gerçekten doğrulamasa da, cücelerin oyun dışında daha aktif bir rol üstleneceğine inanmak zor. vurulabilir oyun içi heykeller.

Valorant – Cypher’ın İntikamı Oyun Modu

Valorant ayrıca toplulukta popüler olan bir koşu şakasına atıfta bulunan eğlenceli bir duyuru videosu hazırladı. “Cypher’s Revenge” olarak adlandırılan bu yeni oyun modu, oyuncuların biricik Faslı casusla savaşmasını sağlayacak. Cypher, Riot Games’in birçok sinematik ve fragmanında ölen tek Ajan olduğu için sık sık anılır ve Cypher’s Revenge’in bu tür muameleye karşı bir misilleme biçimi olması amaçlandı. Cypher’s Revenge gerçek bir oyun modu olmasa da, oyuncular 8 Nisan’dan önce giriş yaparak “İşte Ben” spreyini ücretsiz olarak alabilirler.

Sahte duyurular eğlenceli bir şekilde yapıldığından, stüdyoların izleyicileriyle daha az ciddi faaliyetlerde bulunduğunu görmek güzel, özellikle 1 Nisan gibi durumlarda.

oyun-6