The Nothing Phone 2, bir Hint Standartları Bürosu hükümet sitesinde görüldü. 91 cep, yerel pazarı kapsayan bir telefon blogu. Bu, üretimin tamamlanabileceği ve lansmanının yakın olabileceği anlamına gelir.

Bu, Nothing CEO’su Carl Pei’nin yaklaşmakta olan Nothing Phone 2’yi daha fazla pazara getirme sözü verdiğinden, sadece Hintli hayranlar için değil, Nothing Phone ile ilgilenen herkes için iyi bir haber, bu sefer ABD’yi yalnızca geç bir beta turu değil, gerçek bir öncelik haline getiriyor. test bölgesi.

Kısa bir süre önce ağzı açık Qualcomm yöneticilerinden, Nothing Phone 2’nin muhtemelen şirketin 2022 sonundaki amiral gemisi mobil platformu Snapdragon 8 Plus Gen 1’i kullanacağını duyduk. Şu anki en iyisi 8 Plus Gen 2. platform, ancak ikinci yonga seti, Galaxy Z Fold 4 taşınabilir tablet gibi telefonları çalıştıracak kadar güçlü. Bu, onu Hiçbir Şey için ciddi bir yükseltme yapar.

Hiçbir Şey Telefon (1)

Nothing Ear 1 kulaklıklı Nothing Phone 1 (İmaj kredisi: Peter Hoffmann)

91Mobiles sızıntıları, telefonun standart olarak 12 GB RAM alabileceğini de gösteriyor. Hızlı yonga seti ile eşleştirildiğinde, bu, Nothing Phone 2’yi ciddi bir performans sergiliyor. Hiçbir şey telefonu orijinalin kelepir fiyatına yaklaştırmazsa, bu onu ilginç bir yarışmacı yapar.telefon-2