Poncle, yeni Vampire Survivors DLC Tides of the Foscari’yi, sürpriz hit hayatta kalma oyununun büyük bir BAFTA galibiyetiyle başarıya ulaşmasından sadece bir gün sonra duyurdu. En İyi Oyun BAFTA ödülünü (ve Oyun Tasarımı için bir ödül daha) almak için Elden Ring ve God of War Ragnarok gibi ezici güçleri yenmeyi başardıktan sonra Poncle ekibi, Nisan için belirlenen ikinci DLC’sini açıklıyor.

Vampire Survivors: Tides of the Foscari, “vampirlerle ilgili olması gereken bir video oyununun içindeki geniş bir ilkel ormanın içindeki lanetli bir gölün içindeki büyülü bir akademi içinde geçiyor.” Ücretli güncelleme, “daha önce hiç görülmemiş” sekiz yeni karakter, devasa 13 silah (temel sürümler ve evrimler genelinde) ve basitçe ‘Göl’ olarak adlandırılan büyük bir ormanlık sahneyi içeriyor.

Poncle, yalnızca tek bir aşama olsa da – kendisinden önceki Legacy of the Moonspell DLC’si gibi – Göl bölgesinin “keşfedilecek farklı biyomlar sunan devasa bir bölge” olduğunu, bu nedenle her şeyi tanımak için biraz zaman ayırmaya hazır olun . Ayrıca özellikle heyecan verici bir ekleme daha var – karakter animasyonları! Doğru, karakterlerden ikisi basit yürüme duruşlarının ötesinde özel animasyonlar alıyor.

Foscari Akademisi’nin gizemlerini ortaya çıkarırken, yedi yepyeni müzik parçası da duyacaksınız ve 21’e kadar yeni başarının kilidini açma potansiyeline sahip olacaksınız. Ormanda ve Akademi’de kesinlikle keşfedilecek pek çok sır olacak, ancak herhangi bir vampir görüp görmeyeceğimize gelince… Poncle basitçe, “Her zaman olduğu gibi ne onaylayabildik ne de inkar edebildik,” diyor.

Vampire Survivors Tides of the Foscari çıkış tarihi

Vampire Survivors DLC Tides of the Foscari 13 Nisan’da çıkıyor Steam’de ve PC için Xbox mağazasında, oyunun Xbox ve mobil sürümlerinin yanı sıra. Olacak mevcut için 1,99 ABD Doları / 1,59 İngiliz Sterlini / 1,99 Avro. Aynı zamanda piyasaya sürülen ana oyun için küçük bir Vampire Survivors 1.4 yaması da olacak.

En iyi teçhizatın kilidini açtığınızdan emin olmak için gözlerinizi Vampire Survivors silah evrimi kılavuzumuza koyun ve tüm Vampire Survivors hilelerine ve Vampire Survivors’ta gizli karakterlerin kilidini nasıl açacağınıza dair kılavuzumuza bir göz atın, böylece hazırsınız. Tides of the Foscari yayınlandığında gidin.oyun-2