Vampire Survivors’ın meta oyununu maksimuma çıkardıysanız ve gelişmekte olan diğer türlerde başka nelerin mevcut olduğunu görmek istiyorsanız, göz atmalısınız. Humble’ın yeni Survivors-Like paketi. Paket, 8 $ gibi düşük bir fiyata sekiz Vampire Survivors benzeri oyun içeriyor, ancak yayıncılara ve hayır kurumlarına daha fazla destek vermek istiyorsanız her zaman daha fazlasını taahhüt edebilirsiniz. Bu özel paket, genç yetişkinler için ruh sağlığı eğitimi ve desteği sunan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Active Minds’a fayda sağlar.

Paketin açıklamasında açıklandığı gibi, Best Of Survivors benzeri paketteki oyunlar, ödüllü Vampire Survivors’a benzer şekilde oynanır – düşman sürülerini olabildiğince uzun süre vurup onlardan kaçarsınız, ardından topladığınız puanları veya ganimetleri kullanarak ekipmanınızı yükseltin ve tekrar deneyin – ancak her başlık, formüle kendi kırışıklıklarını getirir.

Örneğin, Tekrar yok edilebilir ortamlar ve karmaşık bir görüş hattı aydınlatma sistemi içerir – ayrıca silahlı bir tavuk olarak oynarsınız. sadece kral, Öte yandan, krallarını yaratık dalgalarından koruyan tüm bir maceracı grubu üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Vampire Survivors’tan daha az gotik bir şey arıyorsanız, çeşitli estetikler de var. neon gün batımı canlı, geometrik bir sanat tarzına ve nabız gibi atan synthwave film müziğine sahipken, Bir Ödül çizgi film benzeri bir vahşi batı ortamına ve benzersiz bir patron avlama sistemine sahiptir. paketin yuvarlanması Haydut: Genesia, Bonraiser Minyonlar, göçebe Hayatta Kalma, Ve Kızıl Kule, bunların tümü, sıkı Vampire Survivor hayranlarının muhtemelen keyif alacağı ortaçağ gotik ortamlarına sahiptir.

Humble Survivors benzeri paket 14 Nisan’a kadar mevcut, bu yüzden Humble’a gidin ve hala indirimdeyken fırsatı yakalayın.

Vampire Survivors’tan bahsetmişken, çılgınca popüler oyunun bir sonraki büyük genişlemesi 13 Nisan’da başlıyor.

Humble Best Of Survivors Benzeri Paket

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1