Sentai Filmworks, bu Bahar sezonunda yolunuza çıkacak olan lisanslı şovlarını HIDIVE’da duyurdu! Aşağıda, akış hizmetlerine gelen eş zamanlı yayın serilerini inceleyebilirsiniz. Doğrudan HIDIVE’daki şovun akış sayfasına götürülmek için her bir resme tıklayın!

alice gear aegis Genişletme – alice gear aegis Expansion – İnsanlık için son umut, Vice’a zarar verebilecek yegane silahları kullanma yeteneğiyle doğmuş aktrislerin ellerinde yatıyor: Sonunda uzaylı istilasına karşı gelgiti tersine çevirebilecek mekanik giysiler olan Alice Gears. bir veya iki rüşvet anlamına gelse bile Elda’nın yükümlülüklerini yerine getirmesini sağlamaya kararlı.

KALBİMDEKİ TEHLİKELER – Dehşet karşısında büyülenen Kyotaro, çarpık düşüncelerine göre sınıf arkadaşlarının zararına hareket etmeyi hayal eder. Klasik bir erkek kızla tanışır masalında Anna’yla karşılaşması içinde bir kıvılcım yakana kadar kalbi karanlıktı.

TOKYO MEW MEW YENİ SEZON 2 – μ(Mew) Projesi’nin bilim adamları, nesli tükenmekte olan türlerin DNA’sını inanılmaz yeteneklere sahip kadın kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturmak için kullanıyor. Bir Iriomote kedisinin becerilerine sahip olan Ichigo, bir uzaylı istilasını püskürtmek için diğer Mew Mew kızlarıyla birlikte hareket etmelidir.

OTAKU ELF – Takamimi Mabedi’nin sıra dışı bir sakini var: Görevleriyle ilgilenmek yerine video oyunları oynamayı tercih eden münzevi bir otaku elfi olan Elda. Tapınağın genç görevlisi, bir veya iki rüşvet anlamına gelse bile Elda’nın yükümlülüklerini yerine getirmesini sağlamaya kararlıdır.

VE DAHASI!

Listenin tamamına aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz: https://sentaifilmworks.us1.list-manage.com/track/click?u=88c6fa1f0af9e4cf192230293&id=af3ebe17b1&e=f72d5de456

Kaynak: E-posta Yazışmalarıoyun-4