E3 2023’ün iptal edilmesinin ortasında yayıncılar vitrinlerini duyurmaya başladı. Şimdi, Jeff Grubb Summer Game Fest’ten önce bir PlayStation Vitrini düzenleneceğini açıkladı. SGF 8 Haziran’da başlıyor, dolayısıyla gösterimin aynı gün veya ondan önce gerçekleşmesini bekleyebiliriz.

SGF Açıklanmadan Önce PlayStation Vitrini – Spider-Man 2 Oynanışına Yakında İlk Bakış?

E3’ün iptal edilmesinden önce bile PlayStation, orada bulunmayacaklarını, bunun yerine vitrinlerini yapacaklarını açıkladı. Resmi olmamakla birlikte Grubb, söylentiye konu olan gösterinin Yaz Oyunları Festivali’nden önce gerçekleşeceğini açıkladı. Ancak, teyit edilen tarih ve saat henüz açıklanmadı.

PlayStation Showcase, bize Marvel’s Spider-Man 2 oynanışına ilk bakışı verebileceğinden, hakkında gerçek bir heyecan var. Başlık, yılın en çok beklenen sürümlerinden biri ve PlayStation, erken bir fragman dışında neredeyse hiçbir şey göstermedi. 2023 Sonbaharında yayınlanması planlanan Haziran, Insomniac’ın bizim için neler hazırladığını göstermek için mükemmel bir zaman olacaktır.

Bu noktada, her şey tamamen spekülasyon, yani şimdilik hiçbir şey doğrulanmadı. Üstelik bir de Wolverine oyunu var. 2021 duyuru fragmanından bu yana tek yaptığı gelip kaybolmaktı. 2023 kışında çıkan Final Fantasy 7 Rebirth, Silent Hill 2 ve TLOU Multiplayer gibi başka oyunlar da var.

Tabii ki PlayStation, Haziran ayında görücüye çıkmasını planlayan tek büyük silah değil. Xbox ve Ubisoft da kendi oyunlarıyla tur atmaya hazırlanıyor. Ubisoft’ta Avatar ve Xbox’ta bu yıl ONLARIN oyunları olarak Starfield var. Assassin’s Creed Mirage hakkında daha fazla şey duymak da ilginç olurdu.

Yaklaşan PlayStation Showcase’den ne bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

oyun-5