Marvel Çizgi Romanları Fantastik 4

resim: hayret

yazarlardan biri bu yardımcı oldu inşa etmek James Cameron’dan Sully faile içinde Avatar: Suyun Yolu, Josh Friedman, işe alındı Marvel’in yeni filminin senaryosunu yazmak için Fantastik Dörtlü film.

Hollywood Muhabiri Matt Shankman’ın ilk uzun metrajlı filmine yazarın bağlılığını duyurdu. hayret‘nin 6. Aşamasını başlatan ilk ailesi Marvel Sinematik Evreni. Shankman kim pşiddetle Marvel Disney+ serisinde çalıştı WandaVision, getirildi dümene Fantastik Dörtlü ondan sonradaha önce ilan edilen yönetmen, Jon Watt (Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok), projeden ayrıldı. (Watt şimdi artıyor Disney+ Yıldız Savaşları seri Çekirdek kadro.)

Friedman, kim daha önce TNT’nin Bong Joon-Ho’nun dizi uyarlamasında çalıştı kar delicidır-dir HAYIR türe yabancı. Den başka Avatar 2onun krediler arasında Steven Spielberg’in Dünyaların Savaşı, ve o yarattı ve çok hafife alınanları yazdı Terminatör: Sarah Connor Günlükleri. Bu nedenle, başrolde oynadığı bu son büyük ekran filmi için Marvel Studios tarafından kendisine yaklaşılmış olması mantıklı. Stan Lee ve Jack Kirby’nin sevgili ailesi—karakterler hayranlar MCU’ya tanıtıldığını görmek için uzun zamandır bekliyordum. Önceki franchise başlangıçları katmak Fantastik Dörtlü (2005) ve Fantastik Dörtlü (2015); garip bir şekilde her ikisinde de geleceğin Marvel Sinematik Evreni yıldızları Johnny Storm olarak yer aldı: Chris Evans, daha sonra Kaptan Amerika olarak rol alan, Ve Siyah PanterKillmonger’ın, Michael B. Ürdün.

Fantastik Dörtlü Marvel Studios’tan MCU’nun 6. Aşamasına 8 Kasım 2024’te başlayacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7