bu Samsung Galaxy A54 fırsatları şimdi yayında ve ön sipariş döneminde cömert takas teklifleri ve zaten etkileyici olan 449,99 $’lık başlangıç ​​fiyatı üzerinden aksesuar indirimleri önümüzdeki 5 Nisan Çarşamba gününe kadar devam edecek.

Samsung Galaxy A54 fırsatları

Peki, Samsung’un yeni markası için sunduğu fırsatlar nelerdir? Galaxy A54 5G orta kademe şampiyonu mu? İşte Galaxy A54 hediye ve indirim listesi:
  • 250$’a kadar takas kredisi
  • Galaxy Buds Live paketinde 100$ indirim
  • Üç aylık Reklamsız Spotify
  • Adobe LightRoom’un iki aylık deneme sürümü
Öncelikle, onu mükemmel bir şekilde eşleştirebilirsiniz. Galaxy Buds Live kablosuz kulaklıklar, indirimli fiyata ek olarak yalnızca 49,99 ABD doları.
2023 Galaxy A serisinin şüphesiz en popüler modeli olacak bir model için 450 doların çok yüksek olduğunu düşünüyorsanız, Samsung acınızı hissediyor ve şu anda onu eski bütçeniz Galaxy veya benzeri bir telefonla 250 dolara varan indirimle değiştirmeyi teklif ediyor. bir takas teklifi.

Samsung ayrıca, üç aylık reklamsız Spotify veya Galaxy A54 satın alındığında iki aylık Adobe LightRoom denemesi gibi standart abonelik ağ geçidi indirimlerini de sunuyor.

Neyin aksine Galaxy S23 fırsatları, ön sipariş dönemlerinde takas açısından yönetildi, Samsung, Galaxy S23 için sunduğu cömert tekliflerin aynısını sürdürüyor. Galaxy A53 geçen yıl bozulmamış.

Sonuç olarak, fiyatı 6 GB/128 GB için 449 dolardan başlayan ve 8 GB/256 GB modeli için 499 dolardan başlayan Galaxy A54’ü, tüm aksesuar indirimleri ve takas fiyat indirimleri dikkate alındığında 350 dolara varan indirimle alabilirsiniz.

Bu, bu yıl tam 120Hz yenileme hızına sahip ekran ve performans yükseltmeleri ile birlikte gelen ve aynı zamanda kategori kamera seti için harika olan Galaxy A54 için harika bir fiyat.telefon-1