Her cuma, perakendecilerin “Kara Cuma” olarak adlandırmayı sevdikleri bir şey değildir, ancak Kasım ayının son haftasına veya Amazon’un yılda iki kez düzenlediği Prime Day etkinlikleri gibi diğer özel günlere kadar beklemeye gerek yoktur. Gerçekten, gerçekten istediğinizi mümkün olan en düşük fiyata elde etmek için Samsung’un sezonluk Discover satışları.
Bunun yerine, tüm “kirli” işleri sizin yerinize yapmamıza izin verebilir ve yalnızca gözümüzü üzerimizde tutabilirsiniz. haftalık özetler paranın satın alabileceği en harika akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklardan bazılarında en iyi fırsatlar.
Devam eden bu para kazandıran ve güçlükleri ortadan kaldıran makaleler serisinin son bölümü, geri dönen bir grup klasik, birkaç şaşırtıcı derecede kalıcı pazarlık ve bir sürü harika yeni ekleme dahil olmak üzere önceki tüm bölümler kadar muhteşem ve kapsamlı. büyük indirimlerle.

27 Mart – 2 Nisan haftasının en iyi 3 fırsatına ve top çalmasına göz atın

“Galaxy S23 Ultra” adı ve “çalmak” kelimesi pek… uyumlu görünmeyebilir, ancak bu gün ve çağda herkes yeni bir telefona 1.200 Dolar harcayamayacak durumda olsa da, Android ileri düzey kullanıcılarının takdirle karşılamak Burada 180 doları kurtarmak için benzeri görülmemiş bir fırsat.
Açıkça görülüyor ki, bu katil yeni 512GB S23 Ultra promosyonuna bağlı hiçbir koşul yok, bu da muhtemelen dünyanın en iyi Android telefonu daha da iyi bir değer teklifi.
Android yelpazesinin tamamen zıt ucunda, büyük piliniz var Moto G Power (2021) eski ama altın değerinde, yeterli bellek sayısı ve dahili depolama alanıyla rakipsiz bir fiyata. bu mu 2023’te mevcut olan en büyük bütçeli telefon? Kesinlikle hayır. Ama en ucuzlarından biri (değilse the en ucuz) birkaç günlük pil ömrü vaat etmek (ve sunmak) ve bu kesinlikle dikkate alınması gereken bir şey.
Bunun yerine, birinin peşindeyseniz en iyi bütçe tabletler çevresinde, Lenovo şu anda Walmart aracılığıyla mutlak bir sersemlik satıyor tüm zamanların en düşük fiyatı… geniş ve yüksek kaliteli OLED ekranı… ve 120 Hz yenileme hızı kapasitesi… ve sekiz çekirdekli işlemci gücü… ve cömert 128 gig depolama alanı. .. ve microSD genişletme olanakları… ve mükemmel pil ömrü… ve bir süre daha devam edebiliriz.

Diğer en iyi akıllı telefon fırsatları

göze alamam Galaxy S23 Ultra canavar mı yoksa bu canavarca ayak izini sevmiyor musunuz? Tahmin edilebileceği gibi Samsung’un en yeni amiral gemisinin Plus sürümünden başlayarak, şu anda değerlendirmeniz için bir değil, iki değil, üç harika alternatifimiz var.

Bu, örneğin fotoğrafçılık becerileri söz konusu olduğunda “ultra” güçlü değil, ancak yine de çok hızlı, çok büyük, çok özellikli ve şu anda 512 GB depolama yapılandırmasında güzel bir şekilde indirimli.

Her zaman olduğu gibi, burada her şeyi ve herkesi düşünmeye çalışıyoruz, bu nedenle ihtiyaçlarınıza, bütçenize ve atlamak istediğiniz engellere bağlı olarak, yukarıda (neredeyse) her tür akıllı telefon alıcısı için bir şeyler olmalı. listeler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz daha da fazla harika tablet fırsatı!

Uygun fiyatlı Lenovo Tab P11 Pro Gen 2’yi nedense beğenmediniz mi? O zaman belki takdir edeceksin hatta daha ucuz üçüncü nesil Lenovo Tab M8 biraz daha fazla. Ya da çok paranız varsa, en son iPad Pro 12.9 ve Surface Pro 9 indirimlerine bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Fırsatınız varken akıllı saat indirimlerinizi alın!

Bu esas olarak Yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy Watch 4 Classic, 169 dolardan düştü Başlangıçta 350 dolardan az olmamak kaydıyla 159 dolar ve ardından 149 dolar. Şimdilik bu, Samsung’un çok sevilen dönen çerçevesini canlı tutuyor, ancak er ya da geç, bu özelliği yakında almak için bir prim ödemeniz gerekecek. Galaxy Watch 6 Classic (böyle bir giyilebilir cihaz varsa) veya işlevselliğe veda edin.
Son derece popüler Bu arada, Apple Watch Series 8’in emekli olma tehlikesi olmadığı açık, bu yüzden bir kez daha bu şeyi giriş seviyesi bir varyantta güzel (ve şimdiye kadar yenilmemiş) 70 $ indirimle satın almanızı öneriyoruz.

Şu anda mevcut olan en iyi AirPods fırsatları

Bu bölümün başlığının “en iyi gerçek kablosuz kulaklık fırsatları” olması gerekiyordu, ancak Apple’ın sektör lideri AirPod’ları bu hafta da indirimler açısından rakiplerinin önüne geçiyor.
arasında seçim yapmak AirPods 3 ve AirPods Pro 2, bu indirimli fiyatlarla kesinlikle kolay bir iş değil, ancak günün sonunda kendinize ne kadar önemli olduğunu sormalısınız. günlük kablosuz ses dinleme deneyiminiz için aktif gürültü engelleme.telefon-1