Kratos’u oynayan God of War aktörü Christopher Judge, hangi platformda oynarlarsa oynasınlar oyun topluluğunu birbirlerine karşı iyi olmaya çağırdı. Perşembe akşamı, God of War Ragnarok’ta Kratos’a Başrolde Oyuncu ödülünü kazandığı BAFTA Oyun Ödülleri’nde yer alan Yargıç, konuşmasını oyun hayranlarını bir araya gelmeye çağırmak için kullandı.

Taraftarlara teşekkür ederim” diye konuştu. VGC tarafından bildirildiği gibi. Yargıç, “Birbirinize karşı daha yumuşak olun. Hepinizin sizi ayıran şeylerden daha fazla ortak yönü var,” dedi. “Hangi platformu severseniz sevin, hangi oyunu severseniz sevin, yine de oyun topluluğunun bir parçasısınız ve birbirinize biraz ara verin.”

God of War geliştirme ekibi, Kasım 2022’de Ragnarok yayınlanmadan önce oyun topluluğundaki kişilerin taciz ve olumsuz yorumlarıyla karşı karşıya kaldı. İşler o kadar kötüye gitti ki, geliştirici Santa Monica Studio bir açıklama yapmak hayranlarını görüşlerini saygıyla iletmeye çağırıyor. Hayranların God of War serisine olan coşkusu “toksik olmamalı ve herhangi bir insanın onuru pahasına olmamalıdır.”

Santa Monica Studio, “Birbirimize, her oyuncuya ve geliştiriciye aynı şekilde saygılı davranarak topluluğumuzu kutlayalım.”

Yargıç, Kratos’u 2018’de God of War ve 2022’de God of War Ragnarok’ta canlandırdı. Norse God of War serisi artık sona erdi ve Yargıç’ın gelecekteki herhangi bir God of War oyunu için geri dönüp dönmeyeceği henüz belli değil.

Oyuncu, Amazon Stüdyolarında God of War TV dizisinde Kratos’u oynamak için bizzat lobi yaptı. Ancak şov için resmi olarak oyuncu seçimi duyuruları henüz yapılmadı.

Bu, Yargıç’ın Aralık Oyun Ödülleri’nde En İyi Performans ödülünü almasının ardından Ragnarok’ta Kratos oynadığı için aldığı ikinci büyük ödül. O gösteride Oscar ödüllü Al Pacino, Yargıç’a ödülünü verdi ve ikisi çok güzel kucaklaştılar.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1