Android için AirPods: Google Pixel Buds Pro Anlaşmasında 50 ABD Doları Tasarruf Edin

Byteknomers

Nis 1, 2023 ##google, #ABD, #AirPod'lar, #AirPods, #Akıllı cihazlar, #Akıllı telefonlar, #Alfabe A.Ş., #Amerika Birleşik Devletleri merkezli dijital pazarlama şirketleri, #Amerika Birleşik Devletleri'nin İnternet teknolojisi şirketleri, #Amerika Birleşik Devletleri'nin yazılım şirketleri, #Android, #Android (işletim sistemi) cihazlar, #Android işletim sistemi, #Anlaşmasında, #Apache lisansını kullanan yazılım, #ARM mimarisi, #Bilgi alma kuruluşları, #Bilgi cihazları, #Bilgi işlem, #bilgi ve iletişim teknolojisi, #Bilgisayar Bilimi, #Bilgisayar donanımı, #Bilgisayar Mühendisliği, #bilgisayar sınıfları, #Bilgisayarlar, #Buds, #Cep telefonları, #Dijital medya, #Doları, #edin, #elektronik, #Elektronik endüstrisi, #En iyi satın alım, #en iyi satın alma 2023, #Ev otomasyonu, #fırsatlar, #Gömülü Linux, #Gömülü Linux dağıtımları, #Google Asistan, #google piksel tomurcukları pro, #Google Pixel Buds Fırsatları, #google yazılımı, #GooglePixel, #için, #İşletim sistemi aileleri, #Kişisel bilgi işlem, #Kişisel bilgisayarlar, #Kişisel dijital asistan yazılımı, #Kişisel dijital asistanlar, #Kitle iletişim teknolojisi, #kulak tomurcukları, #kulaklıklar, #Linux tabanlı cihazlar, #Mobil bilgisayarlar, #Mobil telekomünikasyon kullanıcı ekipmanı, #Mobil yazılım, #MobilLinux, #Müzik ve Ses, #Piksel Tomurcukları, #Pixel, #Pro, #Sert çizgiler (perakende), #Ses videosu, #ses/video anlaşması, #tablet bilgisayarlar, #tasarruf, #taşınabilir elektronik, #Teçhizat, #teknoloji, #Teknoloji ve Bilgi İşlem, #Teknoloji ve Bilgi İşlem > Bilgi İşlem, #Teknoloji ve Bilgi İşlem>Tüketici Elektroniği, #Teknoloji ve Bilgi İşlem>Tüketici Elektroniği>Akıllı Telefonlar, #telefon ekipmanı, #Telekomünikasyon, #Tüketici elektroniği, #tüketim malları, #Üretilen mallar, #Ürün tanıtımları, #Yazılım


Muhtemelen bildiğiniz gibi, Android için herhangi bir resmi AirPods yok, ancak Samsung, Google ve diğerleri gibi markalardan çok sayıda alternatif var. En iyi kulaklık fiyatları listemizde birçok seçenek bulacaksınız, hatta bazıları geçen yılın Cyber ​​​​Monday kulaklık fırsatlarında yer aldı. Harika bir çift arıyorsanız, şanslısınız. Best Buy şu anda Google Pixel Buds Pro kulaklıklarda size 50 ABD doları tasarruf ettiren güzel bir indirim sunuyor.

Normalde 200 ABD doları olan kulaklıkları, mercan, sis, karakalem ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut renklerden herhangi birinde 150 ABD dolarına kablosuz kılıfla alabilirsiniz. Google’ın gürültü önleyici kablosuz kulaklıkları, tek bir şarjla 11 saate kadar dinleme süresi sunarken, kablosuz şarj kutusuyla bu süre 31 saate kadar çıkıyor. Bu etkileyici, ancak aşağıda okuyabileceğiniz çok daha fazlasını sunuyorlar – ya da sadece anlaşmayı alın.

Google Pixel Buds Pro’yu neden satın almalısınız?

Digital Trend’in uygun bir şekilde “sus ve paramızı al” başlıklı Google Pixel Buds Pro incelemesinde Simon Cohen, tomurcukları kompakt ve rahat tasarımları, olağanüstü ses kalitesi, etkili ANC ve şeffaflık teknolojisi, kablosuz şarj desteği ve Bluetooth Çoklu Nokta için övdü bağlantı . Karşılaştırılabilir kulaklıklar kadar ekolayzır özelleştirmesi sunmuyorlar, ancak mevcut olanlar kesinlikle işe yarıyor. Ayrıca, ayarları yapmak için eşlik eden bir uygulama yoktur, ancak sorun değil, çoğu durumda bir dolgu özelliği olma eğilimindedir.

Elde ettiğiniz şey hala oldukça etkileyici. Yalnızca kulaklıklar için tek bir şarjla 11 saate kadar pil ömrü, kablosuz şarj kutusuyla 31 saate kadar uzar. Bu günlerde standart olarak, kılıf, bir prize veya şarj adaptörüne ulaşamadığınızda hareket halindeyken biraz ekstra güç elde etmenizi sağlar. Kulaklıkların üzerine uygun şekilde yerleştirilmiş dokunmatik kontroller, basit bir dokunuş veya kaydırma ile ses seviyesini ayarlamayı, parçaları değiştirmeyi ve daha fazlasını kolaylaştırır.

Yol tarifi istemek, metinlere yanıt vermek veya müziği kontrol etmek gibi Google Asistan’ı da kullanabilirsiniz. Sesinizin karşı taraftaki herkes için kristal netliğinde olmasını sağlayan hüzmeleme mikrofonları sayesinde çağrıları anında yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca, Pixel Buds Pro suya dayanıklıdır, yani dışarıda kullanıyorsanız ter veya yağmura karşı korumalıdır. Aktif gürültü önleme (ANC), müziğinizi veya podcast’lerinizi duyabilmeniz için ortam sesini engeller, ancak yine de güvenlik için çevrenizden haberdar olmanızı sağlar.

Genellikle, kablosuz şarj kutusuyla bir çift Google Pixel Buds Pro için 200 ABD Doları ödemeniz gerekir, ancak Best Buy şu anda harika bir fırsat sunuyor. 50 $ indirimle 150 $ karşılığında herhangi bir renkte sizin. Önyükleme için üç aylık YouTube Premium ve üç aylık Google One 100 GB (Google’ın bulut depolama hizmeti) ile birlikte gelirler. Yani, bu kadar büyük bir anlaşmayla bile bazı ekstra avantajlar alıyorsunuz. Acele edin, indirimin ne kadar süreyle geçerli olacağından emin değiliz.
genel-19