TechCrunch Early Stage, 20 Nisan’da Hub of the Universe – Boston’da başlamasına üç haftadan az bir süre kaldı. Bu, Boston’un takma adlarından sadece biri. Kim biliyordu? Ancak dinleyin, çünkü 24 saatten daha kısa bir süre içinde, erken rezervasyon fiyatlarımızdan yararlanmazsanız, büyük miktarda nakit tasarrufu yapmayı kaçırırsınız ve biletinizi saat tam olarak 31 Mart’ta saat 23:59 PDT’yi vurmadan önce alın.

200 dolarlık birikimin gözlerinizin önünde uçup gitmesini izlemeyin. Biletinizi şimdi alın ve 1 Nisan’da gerçekleşecek fiyat artışından kaçının – bu şaka değil.

Dolu etkinlik gündemine göz atın. En iyi endüstri uzmanları, kurucular ve yatırımcılarla çalıştaylar ve yuvarlak masa toplantıları ile eyleme geçirilebilir tavsiye ve rehberlikle dolu bir gün olacak. NFX’ten James Currier, Techstars’tan Kerty Levy, Harvard Innovation Labs’tan Matt Segneri, SOSV’den Pae Wu ve çok daha fazlası gibi insanlar.

Başlangıç ​​hayalinizi hızlandırma şansınızı kaçırmayın. 20 Nisan’da Boston’ı girişiminizin evreninin merkezi yapın ve hala fırsatınız varken bugün bir erken kayıt bileti alın ve Boston’daki TechCrunch Early Stage’de bize katılın.

Şirketiniz TechCrunch Early Stage 2023’te ortaklık yapmakla ilgileniyor mu? Ortaklık satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.genel-24