Şuradan herhangi birini tanıyın: Resident Evil 4 Remake oyuncu kadrosu? Capcom’un ikonik oyunu, öncelikle mükemmel oyuncu kadrosunun performansları sayesinde sevimsiz ve korkutucu arasında ince bir çizgi çiziyor. Dünyada şu sözle uzun ve yoğun bir mücadeleyi bitirme cüretinde bulunan yalnızca birkaç oyun vardır: “Herkes nereye gidiyor? Bingo?”.

Tıpkı diğer Resident Evil yeniden yapımlarında olduğu gibi, orijinalinden çok sayıda seslendirme sanatçısı görmeyi beklemeyin. Bu, on sekiz yaşındaki bir korku oyununun yeniden yapımı olsa da, şunu açıklığa kavuşturmalıyız. bu kılavuzda spoiler var olası sürprizlerden kaçınmak istemeniz durumunda. Capcom sihrini seride bir kez daha gerçekleştirmeyi başarırsa, Resident Evil 4 Remake’in bu yıl çıkacak en iyi PC oyunlarından biri olma şansı yüksek. İşte Resident Evil 4 Remake oyuncu kadrosu hakkında bilmeniz gerekenler.

Resident Evil 4 Remake oyuncu kadrosu ve seslendirme sanatçıları listesi

İşte Resident Evil 4 Remake oyuncu kadrosu ve seslendirme sanatçıları listesi:

 • Leon S.Kennedy – Nick Apostolides
 • Ashley Graham – Genevieve Buechner
 • Luis Serra Navarro – André Peña
 • Ada Wong – Lily Gao
 • Osmund Saraç – Christopher Jane
 • Jack Krauser – Mike Kovac
 • Ramôn Salazar –Marcio Moreno
 • Bitores Mèndez – Jon Bryant
 • Ingrid Hunnigan – Raylene Harewood
 • Tüccar – Michael Adamthwaite
 • Mike – Erik Gow
 • albert wesker – Craig Burnatowski

Nick Apostolides, Resident Evil 2 Remake (2018)’deki rolüne, bu sefer ABD Başkanı’nın kızını kurtarma görevinde tecrübeli bir gazi olarak Leon Kennedy olarak yeniden dönüyor. Racoon City’de çaylak bir polis olarak yaşadığı deneyimden bu yana Leon, savaşta kendini daha iyi idare edebildiği için bu sefer kendinden çok daha emin.

Lily Gao ayrıca Resident Evil 4’e resesif tür plagasının bir örneğini aramasında Albert Wesker’a yardım etme görevinde olan bir ajan olan Ada Wong olarak geri dönüyor. Wesker’den bahsetmişken, Craig Burnatowski şimdi kötü virüs yayan kötü adamı seslendiriyor. Wesker’in Resident Evil 4 Remake’teki görünümü gizli tutuldu, ancak şimdi onun geri döndüğüne dair bir onayımız var. Burnatowski’yi Apple TV+’ta yayınlanan See’nin üçüncü sezonundaki Wallen rolünden tanıyabilirsiniz. Ayrıca The Division 2, Watch Dogs 2 ve Assassin’s Creed Valhalla gibi video oyunlarındaki bir dizi ikincil karakteri de seslendiriyor.

Genevieve Buechner, Ashley Graham rolünü üstleniyor. Ashley’nin sıkıntı içindeki gürültülü bir genç kız gibi davrandığı orijinal oyunun aksine Buechner, karaktere daha önce görülmemiş yeni bir güven düzeyi getiriyor. Buechner en çok 2015’ten 2018’e kadar süren Unreal adlı TV dizisindeki Maddison rolüyle tanınıyor. Ayrıca kadroda yeni olanlardan biri de Valdelobos’ta çalışan gizli biyolog Dr. Luis Serra Navarro’yu seslendiren Andrè Peña. Bu, Peña’nın seslendirme sanatçısı olarak ilk rolü. Resident Evil 4 Remake’deki rolünden önce, birkaç kısa filmdeki çalışmalarıyla tanınıyordu.

Resident Evil 4 Remake kadrosu hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Artık Albert Wesker’ın aksiyon oyununda olduğunu bildiğinize göre, tüm Resident Evil 4 Remake patronları hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Oyuna yeni karakter modelleri, silahlar ve daha fazlasıyla eksiksiz bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, Resident Evil 4 Remake mod kılavuzumuza da sahibiz.oyun-2