Ne bilmek istiyorsun

  • Destiny 2’nin Lightfall genişletmesi geçen ay piyasaya sürüldüğünde, son ara sahnede Muhafızlarının donanımlı silahları yerine Khvostov 7G-02 Otomatik Tüfek kullandığı gerçeği birçok oyuncunun kafasını karıştırmıştı.
  • Bu silah, oyuncuların her iki Destiny oyununda da edinebilecekleri ilk silahtır ve 2016’nın Rise of Iron genişlemesinde orijinal Destiny’ye Exotic bir versiyon eklenmiştir. Sonuç olarak, birçoğunun ikonik ateşli silah için bir zaafı var.
  • Pek çok kişi, silahın Lightfall’daki görünümünün Exotic varyantının Destiny 2’ye dönüşünü ima ettiğini düşünüyordu.
  • Yeni bir blog gönderisinde, Bungie’nin Sinema Direktörü James Myers, silahın ara sahnede kullanıldığını çünkü stüdyonun Bows, Glaives ve diğer bazı silahlarla doğru görünmeyen dikkatli animasyonlu sahneler için kullanmak üzere bir “varsayılan silaha” ihtiyacı olduğunu açıkladı. arketipler.

Destiny 2’nin yeni Lightfall genişlemesi Şubat ayında geldiğinde ve hayranlar hikaye kampanyasını oynadıklarında, son ara sahnede garip bir şey fark ettiler: oyuncunun Guardian’ını Destiny sinemasının genellikle yaptığı gibi halihazırda donanımlı silahlarından biriyle göstermek yerine, onları Bunun yerine Khvostov 7G-02 Otomatik Tüfek. Özellikle, bu, oyuncuların her iki Destiny oyununda da edinebilecekleri ilk silah ve sonunda, 2016’nın Rise of Iron genişlemesinde orijinal başlığa son derece özelleştirilebilir bir Exotic versiyonu eklendi. Sonuç olarak, silah oldukça ikonik ve birçok Destiny hayranının kalbinde özel bir yere sahip.

Lightfall piyasaya çıktığından beri hayranlar, envanterinizde bir Khvostov olsun ya da olmasın, Khvostov’un neden bu sahneye dahil edildiğini ve ayrıca silah göründüğü için nereden geldiğini merak ettiler. Bazıları Bungie’nin Egzotik varyantın geri dönüşüyle ​​dalga geçtiğini düşünürken, diğerleri ara sahne oyuncunun Guardian’ının dikkatlice nişan aldığını gösterdiği için özellikle refleks görüşü için seçilmiş olabileceğini düşündü. İçinde yeni blog gönderisiAncak Bungie’nin Sinematik Direktörü James Myers somut cevaplar verdi.

“Lightfall’ın yapımı sırasında bir Belli bir hikaye ritmi, isteksizce bir silahla nişan almayla ilgiliydi ve o anı, önceki sahnelerde genellikle Muhafızların silahları doğrulttuğumuzdan çok daha spesifik bir şekilde canlandırmamız gerektiğini hemen anladık,” diye açıkladı Myers. “Pek çok oyuncu, bazı Aşırı pozlardan kaçındığımızda bile (The Witch Queen’in sonunda bir Yay tutan Muhafızımız gibi) bazı gerçek zamanlı sahnelerde daha aptalca sonuçlar çıkıyor. Bunun gibi belirli bir şeye ihtiyacımız olursa özellik. Khvostov’u önerdim çünkü bu, Destiny’de her oyuncunun aldığı ilk silah. Kelimenin tam anlamıyla her Muhafız bu silahla uğraştı, bu yüzden doğru karar gibi geldi.”

Koruyucunuzun bir silahı nişan aldığı geçmiş ara sahnelerde, Yaylar ve Palalar…ilginç görünür. (İmaj kredisi: Reddit’te u/GekkoTadpole247)

Myers, “Aynı zamanda, Muhafızları (Övgüler gibi) içerecek yeni sistemler geliştiriliyordu ve benzer şekilde, Glaives ve Bows gibi belirli silahlarla ortaya çıkan birçok görsel hata vardı,” diye devam etti Myers. “Animasyon ekibi, sinematikleri kapatırken çok gergindi ve ne yazık ki yeni bir animasyon seti, bize diğer içeriklere mal olacak bir şeydi. Bu nedenle, görsel bir hatanın olduğu durumlarda aynı varsayılan mantığı kullanmaya karar verdik. ulaşmayı hedeflediğimiz kalite çıtasını düşürecektir.”genel-20