Bir mod geliştirici, içinde bir galaksi diyorama bulunan bu dünya dışı bir teçhizat yarattığından, mükemmel Starfield oyun bilgisayarı potansiyel olarak geldi. Özel bilgisayar sevimli bir animatronik astronotu ve parıldayan yıldızları içermekle kalmaz, aynı zamanda model bir uzay gemisinin içine zekice gizlenmiş su soğutmalı Nvidia RTX 3080 Ti ile övünür.

Doğal olarak, tanışmanız gerekecek Starfield sistem gereksinimleri indiğinde yıldızlararası RPG’yi çalıştırmak için. Bununla birlikte, en iyi oyun bilgisayarını oluşturmanın performans kadar estetikle de ilgili olduğunu savunuyoruz ve her zaman en sevdiğimiz maceralara saygı duruşunda bulunan benzersiz yapılar arayışındayız. Bethesda’nın uçsuz bucaksız galaksisini keşfetmek için biraz daha beklememiz gerekecek olsa da bu iş için mükemmel bilgisayar çoktan geldi.

Nvidia’nın son bölümü GeForce Garajı Josiah Fast’in uzay temalı teçhizatı Galaxy Box’ı sergiliyor. Maksimum Kabarcık Modları çarpıcı iç organları ile. Yıldızlararası sahne, RGB aydınlatma kullanmak yerine, derin uzay derinliği hissini simüle eden yıldızlarla dolu bir zemin oluşturmak için 400 fiberoptik kablo kullanıyor.


Yukarıda ima edildiği gibi, teçhizatın içinde motor olarak RTX 3080 Ti bulunan kendi uzay araçlarının üzerine tünemiş küçük bir Barbie bebek pilotu yaşıyor. Tipik olarak, bir kasaya baktığınızda önce PC hayranlarının dönmesini beklersiniz, ancak heykelciğin geminin kenarından neşeyle sarkan bacakları her şeyden önce gözünüze çarpacaktır.

Bu yapı, her bileşen sahne içinde bir yere istiflendiğinden, yüksek özellikli parçaları sergilemek yerine size bir bilim kurgu hikayesi anlatmak için tasarlanmıştır. Su soğutma rezervuarı bile hurda bir uzay lokantasına benziyor ve sadece Starfield’ın etrafta yüzen aynı türden ayakları yere basan kuruluşlara sahip olmasını umabiliriz.

YouTube Küçük Resmi

Josiah Fast’in bu teçhizatın özellikle retro bilimkurgu sevgisi olan eşleri için yaratıldığını söylediğini belirtmekte fayda var. Tabii ki, güzel parçalar kadar donanım saçmalıklarına da bakmayı seviyorsanız, bir EVGA Z690 Classified anakart, bir Intel Core i9-12900K, 32GB DDR5 G.Skill RAM ve bir WD Black SN750 SSD bulacaksınız. geri. Bunun Starfield’ı çalıştırmak için fazlasıyla yeterli olacağını düşünüyoruz, ancak aynı zamanda en iyi yeni PC oyunlarını da kısa sürede çalıştıracak.

Eşsiz özel bilgisayar yapılarına karşı bir ilginiz varsa, Fast’in en son GeForce Garage bölümünde neler söylediğine göz atmanızı önemle tavsiye ederiz. 1990’lardan kalma bir eMachines bilgisayarına benzediği için YouTube kanalında sunulan bu RTX 4090 uyuyan bilgisayarın da büyük hayranlarımız var.

Starfield çıkış tarihini heyecanla mı bekliyorsunuz? Yaklaşan bilim kurgu RPG’si hakkında bilmeniz gereken her şeyi özetledik.

oyun-2