Milan Records bugün üç müzik albümü çıkarıyor. BERSERK: ALTIN ​​ÇAĞ ARC – ANMA BASIMI besteci tarafından Shiro SAGISU. Şu anda her yerde mevcut olan bugünkü sürüm, SAGISU tarafından Kentarou Miura’nın en çok satan mangasına dayanan anime film üçlemesi için bestelenen ve ilk olarak 2009’da tefrika edilen müziği içeriyor. genç hayvan 1989’da yayınlandı ve 2022 itibariyle 55 milyonun üzerinde kopya yayınladı. On yıl önce sinemalarda gösterime giren anime film üçlemesi, hayranları coşkuyla cezbetmeye devam eden, en son Ekim 2022’de televizyon yayınına başladı. Berserk: The Golden Arc – Memorial Edition. 3 albümlük koleksiyon, SAGISU’nun orijinal filmler için bestelediği müziklerin yanı sıra bestecinin film versiyonlarında yer almayan yeni sahnelerin yer aldığı dizi uyarlamasına katkıda bulunduğu yeni müzikleri içeriyor. Serideki ilk filmin sinemalarda gösterime girmesinden on yıl sonra gelen, Berserk: The Golden Arc – Memorial Edition şu anda ABD’de akış için kullanılabilir gevrek rulo.

DAN MÜZİK DİNLEYİN BERSERK: GOLDEN ARC – ANMA BASKISI AŞAĞIDAKİ LİNKLERDE:

DİSK 1 | DİSK 2 | DİSK 3

Milan Records anlatıyor Berserk: The Golden Age Arc – Memorial Edition aşağıdaki gibi:

Dünya çapında (2022 itibariyle) yayınlanan 55 milyondan fazla kopyasıyla, Japonya’nın önde gelen kara fantezi gişe rekorları kıran filmi artık bir TV dizisi olarak mevcut. 1989’da serileştirmeye başlamasından bu yana, Kentarou Miura’nın çılgın ayrı durmaya ve karanlık fantazinin güzel bir örneği olarak modern manga dünyasına damgasını vurmaya devam etti. Altın ÇağHayranların favorisi olan bir hikaye, bir film üçlemesine uyarlandı ve 2012-2013’te on altı ülkede gösterime girdi. üçleme içerir Berserk: The Golden Age Arc I – The Egg of the King, Berserk: The Golden Age Arc II – The Battle for DoldreyVe Altın Çağ Arc III – Geliş.

Şimdi 2022’de, sinemada gösterime girmesinden on yıl sonra, Berserk: The Golden Age Arc – Memorial Edition TV yayınına başlıyor. 2012 sinema gösteriminde yer almayan “Campfire of Dreams” sahnesi gibi popüler mücevherler diziye eklendi. Ayrıca, filmlerden birkaç yüz mevcut kurgu, yükseltilmiş bir versiyon oluşturmak için yeniden düzenlenecek. Tiyatro versiyonlarında olduğu gibi, animasyon genel müdürü Naoyuki Onda’nın rehberliğinde kurgular yeniden canlandırıldı.oyun-4