Videolarınızın arama motorlarında görünürlüğünü artırmak kolay değildir. Bunu başarmak için bir teknik kullanılabilir: ping. Kısaca bir siteden diğer platformlara yeni içeriğin yayınlandığını veya güncellendiğini bildirmek için gönderilen bilgidir. Ping’ler daha sonra videonun indekslenmesini iyileştirmeyi mümkün kılar. Aracın dayandığı bu tekniğe dayanmaktadır. VidPenguin2.

İçeriğinin görünürlüğünü artırın

VidPenguin2, deneyimli içerik yaratıcıları ve pazarlamacılar ile yeni başlayanlara yöneliktir. Amaç, herkesin içeriğinin arama motorlarında görünürlüğünü artırmasına izin vermektir.

aynı kategoride

Zoom, hibrit çalışma platformunu genişletmeye devam ediyor
vidpenguin2 çizimi

Yapıt: VidPenguin2.

vidpenguin2 çizimi

Yapıt: VidPenguin2.

Bunu yapmak çok basit: “Video Ping” sekmesinden tek yapmanız gereken videonuzun URL’sini girmek ve “Verileri al”a tıklamak, böylece araç sizin için otomatik olarak bir başlık ve açıklama oluşturur. yanı sıra kullanılacak etiketler.

Daha sonra, URL’lerin varyasyonlarının tasarlanması ve Zapier aracılığıyla WordPress, Twitter veya başka bir platforma bir ping gönderilmesi önerilir. Videolarınızdan bir RSS beslemesi oluşturmak bile mümkündür. Her seferinde farklı bir küçük resim entegre edilebilir, örneğin bir dizi resim entegre edilerek. Aynı şey başlık ve açıklama için de geçerlidir.

Yazılım aynı zamanda en popüler blog platformları için, kullanıcıların içeriklerini benzer video sıralama stratejilerine dayalı olarak kolayca geri dönüştürebilecekleri şablonlar sunar.

Panodan, ayda kaç içeriğe ping attığınızı ve ayrıca VidPenguin2’yi kullandığınızdan beri takip edebilirsiniz.

Fiyat tarafında, araç şu anda -%67 ile sunuluyor ve ömür boyu 97 dolara düşüyor. Çoğu amiral gemisi özelliği dahildir. Ancak, şablonların kilidini açmak, daha fazla ping göndermek ve mevcut tüm entegrasyonlara erişmek için kodları istiflemeniz gerekecek.

Siècle Digital’in editör ekibi, profesyoneller için her gün en ilgi çekici ücretsiz, ücretsiz veya ücretli araçları sunar. Bazı web ürünleri bazen, yazılım bizim için ilginç göründüğünde seçtiğimiz geçici anlaşmalarla bağlantılı güçlü indirimlerden yararlanır. Mevcut davada olduğu gibi, bazı içerikler sponsorlu değildir ancak bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir.genel-16