Lansmana iki aydan az bir süre kala Nintendo, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın yeni oynanışını sergiledi. Merakla beklenen devam oyunu 12 Mayıs’ta çıkacak ve Nintendo tarafından 70$’a satılan ilk Switch oyunu olacak. Oyunun standart sürümüne ek olarak, alabileceğiniz birkaç Tears of the Kingdom ürünü daha vardır. girişim yeni duyurulan özel sürüm Zelda Switch OLED konsolu da dahil olmak üzere ön sipariş vermek için. 360 $’lık konsol, özel sürüm bir Pro Denetleyici ve taşıma çantasıyla birleştirilir.

Yeni ürün üçlüsü henüz ön sipariş için mevcut değil, ancak kısa süre içinde yayına girmeleri bekleniyor. Ön sipariş penceresi şuna benzerse 130 Dolarlık Koleksiyoncu Sürümü Ve Amiibo’yu Bağla (olacak), ön siparişler hızla tükenecek.

Oyuna geri dönelim: Tüm büyük perakendeciler ön siparişleri orijinal 60$’lık fiyat noktasından alıyordu, bu nedenle değişiklikten önce bir kopya sipariş ettiyseniz, gitmenizde fayda var. Önceden var olan ön siparişlerin fiyatını iptal eden veya ayarlayan herhangi bir perakendeci duymadık. Gerçekten de Tears of the Kingdom’ı 60$ karşılığında alabilirsiniz. Super Shop’tan ön sipariş GMSPTZLDA promosyon kodunu kullanarak. Buradaki tek dezavantaj, Super Shop’un çıkış tarihi teslimatı sunmamasıdır.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Ön Sipariş Bonusları

GameStop’a özel ön sipariş bonusu

Nintendo oyunları nadiren resmi ön sipariş bonusları alır, ancak büyük perakendecilerin belirli bir mağazadan Nintendo oyunları satın almaya teşvik etmek için benzersiz güzellikler – tipik olarak küçük koleksiyon parçaları veya biblolar – sunması oldukça yaygındır. Tears of the Kingdom’da durum böyle – en azından Oyunu Durdur. Satıcı, ön siparişlerle ahşap bir plaket sunuyor, ancak plaketi bir GameStop mağazasından almanız gerekecek ve miktarlar sınırlı.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1