Doğru, Steam’deki hayatta kalma oyunu için The Last of Us PC ön yüklemeleri başladı, bu da bağlantı noktasının PC’nize önceden yüklenmesini sağlayabileceğiniz anlamına geliyor. The Last of Us PC çıkış tarihinin hemen köşede olmasıyla, Naughty Dog’un en büyük oyunlarından birinin tam olarak kilidi açıldığı anda hazır olduğundan ve sizi beklediğinden emin olabilirsiniz.

The Last of Us PC için Steam forumlarına göre, 26 Mart’tan itibaren oyunu önceden platformda satın aldıysanız ön yükleyebilirsiniz.. İndirmenin olacağı yerde, üzerinde “preload” yazan mavi bir düğme görmelisiniz.

Yine de ön yüklemelerle ilgili biraz kafa karışıklığı var gibi görünüyor, çünkü bazı Steam’ler aslında The Last of Us PC ön yüklemelerine atıfta bulunsa da şu anda 100GB plus oyunu indirip oynayabileceğinizi söylüyor (bunu yapamazsınız, üzgünüm). . İnternetiniz o kadar hızlı değilse ve öyleyse bile dürüst olalım, bu ön yüklemeyi almak çok yardımcı olacaktır.

The Last of Us PC 28 Mart’ta çıkıyor Steam’de ve Epic Games Store’da ve oyun gerçekten çıktığında muhtemelen indirecek daha çok şeyiniz olacak, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede oynamaya başlamak için eğrinin önüne geçmek çok önemlidir. Bir kod bekliyorsanız, örneğin Firefly Sürümü için ön sipariş verdiyseniz veya Steam’i doğrudan kullanmadıysanız, kodunuz gelene kadar önyükleme yapamayacağınıza dikkat edin.

Henüz oyunu satın almadıysanız, The Last of Us PC’yi hemen satın almak için en iyi anlaşmaya sahibiz ve hatta The Last of Us’ın Steam Deck ile uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz, çünkü son oyunun en iyi anlatılarından birini oynuyorsunuz. hareket halindeyken herhangi bir oyunu oynama fırsatı gibi harika.

Bu arada, The Last of Us güvenlik kodları ve The Last of Us Firefly kolye konumları gibi bir dizi kılavuzun yanı sıra teçhizatınızın zorluklara uygun olduğundan emin olabilmeniz için The Last of Us sistem gereksinimlerine sahibiz. herhangi bir sorun.oyun-2