Destiny 2 IMDB seslendirme sanatçısı listeleri, Cissy Jones’un Sloane olarak geri döneceğine dair ipucu vererek, oyuncuların Bungie’nin popüler FPS oyununda oyunun uzun süredir kayıp olan Titan destinasyonunda bir kez daha kötülerle savaşabileceğini destekliyor. Sloane ortadan kayboldu Kader 2 Kara Filo, Titan ve diğer gök cisimlerinin oyunda oynanabilir hedefler olarak kaybolmasına neden olduğunda. Yaklaşan her şeyle kafa kafaya savaşacağına yemin etmişti ve ayın kaybolmasından sonra MIA ilan edildi.

IMDB’nin her zaman tamamen güvenilir bir kaynak olmadığını not etmek önemli olsa da, güncellemeyi başlangıçta Twitter üzerinden paylaşan DestinyTracker, kaynağın Destiny 2 dökümleriyle ilgili olarak genellikle doğru olduğunu bildiriyor. Redditors ayrıca, oyunda görünmeden önce Saint-14 ve Mithrax için seslendirme sanatçıları konusunda IMDB’nin doğru olduğuna dikkat çekti.

Geliştiricilerin Io, Mars ve Mercury’yi de oyundan kaldırdığı devasa bir yenilemenin parçası olarak ortadan kaldırılan oynanabilir bir yer olan Titan’ın dönüşüyle ​​ilgili söylentiler dolaşmaya devam ediyor. Son Destiny 2 Winterbite Exotic glaive arayışı, Titan’daki aktiviteye işaret etti ve birçok kişinin Guardians’ın hedefi er ya da geç tekrar göreceğini düşünmesine yol açtı.

Cissy Jones, karakterin ortadan kaybolduğu 11. sezon boyunca Sloane’u seslendirdi. Bununla birlikte, Sloane’un oyunun bilgisinde MIA olduğu ve öldüğü bilinmediği göz önüne alındığında, karakter, Kara Filo’nun varış noktalarını aldığı her yerden Işık için savaşma çabalarına devam etmiş olabilir. Bu, dönüşünün oyun bilgisi bağlamında anlamlı olabileceği anlamına gelir.

Son Destiny 2 Vexcalibur Exotic glaive görevinin Avalon görevi, aynı sıralarda oyundan kaybolan Asher Mir’in hala bir şekilde hayatta olduğunu gösteriyor. Lightfall’ın IMDB sayfası, karakterin Sonsuz Orman’a girdiği dönemden beri oyunda görünmeyen Brother Vance için de bir seslendirme sanatçısı listeliyor. Bu, Vance’in de geri dönebileceğini gösteriyor.

Ek olarak döküm listeleri ifşa oyuncuları yakında, The Witch Queen’deki Hayalet müttefikimiz Fynch ve Muhafız olarak dirilişinden sonra Crow’u esir tutan kendi kendine hizmet eden suç elebaşı Spider gibi oyuncuların yakın zamanda pek duymadığı birkaç başka karakter görebilir. yakın gelecekte.

Önceki bir IMDB güncellemesi, usta seslendirme sanatçısı Kimberly Brooks’un Xivu Arath rolünü oynamaya hazır olduğunu da gösterdi, ancak bu tür referanslar o zamandan beri siteden silindi. Bununla birlikte, söylentiler doğruysa, oyuncular yakında Hive God of War’ın sesini duyabilir. Brooks, Mass Effect serisi, Psychonauts 2, Spider-Man: Miles Morales ve çok daha fazlasını içeren video oyunu seslendirme çalışmaları yapan başarılı bir seslendirme sanatçısıdır.

Oyuncular, Destiny 2 21. sezonda hangi karakterlerin yeniden ortaya çıkacağını görmek için şimdiden heyecanlı olsa da, çok oyunculu oyunun bu sezonunda keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda içerik var. Henüz yapmadıysanız, oyunda elinize alabileceğiniz güzellikleri görmek için Destiny 2 Lightfall Exotics listemize göz atın.oyun-2