Bazı destansı fırsatlar için hazır mısınız? Amazon Birleşik Krallık, şu anda perakendecide devam eden ve 29 Mart’ta sona erecek olan heyecan verici Bahar İndirimi ile sizi bekliyor. ilgi alanları: mobil teknoloji ve tüm farklı mobil teknoloji cihazları türleri.

Perakendecinin telefonlarda, tabletlerde, akıllı saatlerde, neredeyse istediğiniz her şeyde indirimleri var. Şu anda, telefon açısından en iyi indirimler, geçen yılki Galaxy S22 ve Z Fold 3 dahil olmak üzere Samsung Galaxy telefonlarında. Google’ın Pixel 6a ve 7 serilerinin yanı sıra belirli OnePlus modellerinde de indirim var.

Giyilebilir ürünler bölümünde, ağırlıklı olarak Galaxy Watch indirimlerinin yanı sıra Fitbit ve Amazfit indirimlerini görüyoruz. Bir tablet arıyorsanız, Samsung’un en yeni Galaxy Tab S8 serisinin de indirimli ürünler listesinde olduğunu duyunca sevineceksiniz. Samsung, Sennheiser ve JBL kulaklıkları da şu anda indirimlerle sunuluyor.

Burada indirim etkinliğinden en iyi fırsatlara sahibiz, böylece aradığınızı kolayca bulabilir ve ucuza yeni bir teknoloji aleti alabilirsiniz! Bahar İndirimi fırsatlarının 29 Mart’a kadar geçerli olacağını unutmayın, bu nedenle gadget’ınızı bulduğunuzda tereddüt etmeyin!

En iyi 3 telefon fırsatı

En iyi Amazon Birleşik Krallık Bahar İndirimi telefon fırsatları

Güzel bir telefon arıyorsanız, şanslısınız! Amazon Birleşik Krallık’taki Bahar İndirimi etkinliği şimdi size aralarından seçim yapabileceğiniz destansı indirimler sunan çok sayıda harika telefon sunuyor. Tüm bu anlaşmalar ek bir şey gerektirmez – şu anda büyük bir indirim elde etmek için takas veya sözleşme gerekmez. Samsung telefonlar, Google Pixels ve OnePlus telefonlar cömertçe indirimlidir.

Örneğin, geçen yılın amiral gemisini alabilirsiniz. Muhteşem bir %30 indirimle Galaxy S22. Bunun yerine Samsung’tan katlanabilir bir telefon arıyorsanız, %38 indirim kazanabilirsiniz. Galaxy Z Fold 3. Orta sınıf modeller de dahil olmak üzere diğer Samsung telefonları da normal perakende fiyatlarından yaklaşık %20 indirimle harika fırsatlarla sunuluyor. bu Piksel 7 ve Pixel 7 Pro’nun yanı sıra bütçe dostu Pixel 6a da şu anda inanılmaz indirimler yapıyor.
Şimdi canlı olarak en iyi telefon fırsatlarına göz atın:

En iyi Amazon Birleşik Krallık Bahar İndirimi tablet fırsatları

Tablet bölümünde, Amazon şu anda çok sayıda indirimli Samsung Galaxy Tab’a sahip. Teklifler, monstery’de %17 indirim içerir Galaxy Tab S8 Ultra ve Tab S8 serisindeki küçük kardeşlerinde %14-16 indirim.
Ama hepsi bu değil! Bütçe dostu ve orta sınıf Galaxy Tab’ler de efsane teklifler listesinde. %29 gibi kayda değer bir indirim görüyoruz. Galaxy Tab S6 Lite, daha da ucuz bir seçenek olan Tab A7 Lite ise artık her zamankinden daha uygun fiyatlı.

Ayrıca, daha bütçe dostu bir varyant arıyorsanız, Lenovo Tabs’te fırsatlar var.

İşte canlı fırsatlar:

En iyi Amazon İngiltere Bahar İndirimi akıllı saat fırsatları

Akıllı saatler de Amazon İngiltere’de büyük indirimlerden yararlanıyor. İndirimlerin çoğu, aşağıdaki gibi modeller de dahil olmak üzere Samsung Galaxy akıllı saatlerindedir: Şu anda perakende fiyatında %23 indirim yapan Galaxy Watch 5 Pro. ‘vanilya’ Galaxy Watch 5 %15 indirimle sunuluyor. Biraz daha yaşlı ama yine de çok yetenekli Galaxy Watch 4, bayide %21 indirimle sunuluyor.
Galaxy Watch olmayan bir akıllı saatle ilgileniyorsanız, yine Bahar İndirimi için indirimli olan Fitbit ve Amazfit modellerine sahipsiniz. Örneğin Fitbit Versa 4 şimdi %15 indirimli. bu Google Pixel Watch, satıcıda %26 indirimlidir.

En iyi Amazon Birleşik Krallık Bahar İndirimi kulakiçi kulaklık fırsatları

Bir çift kulaklık mı arıyorsunuz? Amazon UK’de şu anda bunlarda da indirim var. Samsung ve Google’dan modeller indirimlidir. Ayrıca, Bahar İndirimi sırasında Sennheiser’dan kablosuz kulaklıkları harika bir fiyata alabilirsiniz. Bu kategorideki en büyük indirim %50 indirimdir (evet, yarı fiyatına). Galaksi Tomurcukları Canlı. Bu, daha eski bir kulaklık modeli olabilir, ancak bu fiyat için neredeyse çalıntı!
Ayrıca Google Pixel Buds Pro’da %15 ve Sony WF-1000XM4’te %33 gibi harika bir indirimden yararlanabilirsiniz!

Şu anda mevcut olan fırsatlara buradan göz atın:telefon-1